"The Mandalorian" - gwiazdor serialu zdradził przyszłe losy Baby Yody

20.01.2020 12:10
Disney+|undefined Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney+

Pierwszy aktorski serial ze świata "Gwiezdnych wojen" pojawił się na platformie streamingowej Disney+ w listopadzie 2019 roku i z miejsca zdobył serca widzów. W tekście są oczywiście spoilery dotyczące fabuły 1. sezonu.

W ostatnich odcinkach "The Mandalorian" poznaliśmy Moffa Gideona, jednego z byłych szefów Imperium, które wciąż ma lojalistów rozsianych po całym świecie. Postać jest tajemnicza, ponieważ zdaje się wiedzieć wszystko o wszystkich, a jednocześnie o nim nie wiemy nic. Dlatego grający go Giancarlo Esposito wypowiedział się na temat postaci, a zwłaszcza jego zamiarów wobec Baby Yody. 

Co dalej z Baby Yodą w The Mandalorian?

Aktor udzielił wywiadu IGN, gdzie powiedział, że jego zamiary są całkiem zrozumiałe - jest byłym liderem wielkiego ugrupowania, więc potrzebuje jak najwięcej potężnych sojuszników, aby odbudować stary porządek w Galaktyce:

Jak każdy wielki lider albo naukowiec, chciałbyś się zaprzyjaźnić z kimś potężnym. Albo chociaż użyć ich do czerpania korzyści dla całej ludzkości. Więc ta siła go zauroczyła, zwłaszcza, że próbuje przywrócić Galaktykę do starego stanu. Ale jak on wie wszystko o wszystkich? Skąd czerpie wiedzę na temat wydarzeń? Jest bardzo interesującą postacią i cieszę się, że mogę go powołać do życia w tym serialu.
Przeczytaj także

Chociaż emisja pierwszego sezonu serialu dobiegła już końca, obecnie trwają zdjęcia do kontynuacji, która za jakiś czas zadebiutuje na platformie Disney+. Jon Favreau potwierdził, że premiera nowych przygód Mando odbędzie się jesienią 2020 roku. W drugim sezonie mają pojawić się bohaterowie znani z kinowych produkcji osadzonych w uniwersum "Star Wars".

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.