Thor musi ocalić bogów w nowym pokręconym zwiastunie filmu "Thor: miłość i grom" [WIDEO]

24.05.2022 10:16
Thor musi ocalić bogów w nowym pokręconym zwiastunie filmu "Thor: miłość i grom" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Thor: miłość i grom", w którym poznajemy głównego antagonistę filmu, Gorra (Christian Bale), a także widzimy jeszcze więcej kosmosu.

Thor: miłość i grom - zobaczcie nowy zwiastun produkcji

W filmie Marvel Studios "Thor: miłość i grom" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Tak pokrótce Disney opisuje fabułę filmu "Thor: miłość i grom", który właśnie doczekał się kolejnego zwiastuna. Ten zapowiada nam film równie pokręcony, co "Ragnarok", ale też przedstawia Christiana Bale'a, który jest naprawdę niepokojący i kompletnie oderwany od rzeczywistości. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Wiemy z poprzednich zwiastunów, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Film "Thor: miłość i grom", wyreżyserowany przez Taikę Waititi ("Thor: Ragnarok", "Jojo Rabbit") i wyprodukowany przez Kevina Feige'a i Brada Winderbauma, wchodzi na ekrany kin w Polsce już 8 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.