Thor w "Strażnikach Galaktyki 3"? Dave Bautista jest na tak!

24.06.2019 13:55
Thor|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Czy Thor dołączy do Strażników Galaktyki? Fani podejrzewają, że w 3. części serii tak właśnie się stanie. Dave Bautista - odtwórca Draxa nie ma nic przeciwko, by Chris Hemsworth znalazł się w obsadzie filmu Jamesa Gunna. 

Wydarzenia z filmu "Avengers: Endgame" sugerują, że w kolejnej części "Strażników Galaktyki" do kosmicznych herosów dołączy Thor. To, że Asgardczyk przebywa obecnie w przestrzeni kosmicznej, potwierdziła jedna z zapowiedzi filmu "Spider-Man: Far From Home". Fani MCU podejrzewają więc, że Thor stanie się nowym członkiem Strażników Galaktyki. Teoretycznie miejsce dla osiłka jest już zajęte przez Draxa. Okazuje się jednak, że Dave Bautista, wcielający się w dosłownego kosmitę, nie ma nic przeciwko, by Chris Hemsworth zasilił obsadę serii swoją osobą.

"Strażnicy Galaktyki 3" - Thor dołączy do drużyny?

Pod koniec 4. części "Avengers" Thor postanowił opuścić Ziemię i Nowy Asgard i wyruszyć w kosmos z nowymi przyjaciółmi. Dziennikarze The Hollywood Reporter postanowili zapytać Bautistę podczas wywiadu o ewentualne dołączenie Thora do drużyny kosmicznych awanturników. Co powiedział aktor?

Tak! Absolutnie! Jeśli wytrzymaliśmy razem na planie "Infinity War" i "Endgame"... Byliśmy wtedy sobą i nie było żadnych problemów. Fajnie się to oglądało. (...) Myślę, że Marvel wziął pod rozwagę wszystkie ewentualne problemy, kiedy obsadzał ludzi. To było niesamowite móc zobaczyć, kto jest kim w Hollywood. Wszyscy ze sobą wchodzili w interakcję i panowała naprawdę przyjemna atmosfera. Nie było miejsca na ego. Nie było starcia na ego ani tego typu postaw. Nawet jeśli były, ja ich nie doświadczyłem. Myślę, że Chris Hemsworth jest świetnym gościem. Jest Australijczykiem kochającym zabawę. Jest tym, kogo po nim możesz oczekiwać. Bardzo zabawny, miły i optymistyczny. Bardzo otwarty, więc jeśli mam być szczery, idealnie pasuje.

Bautista odniósł się oczywiści do atmosfery panującej na planie zdjęciowym 3. i 4. części "Avengers". Hemsworth i gwiazdy "Strażników Galaktyki" spotkali się na planie "Infinity War", gdzie wprowadzono po raz pierwszy relację pomiędzy herosami. Od premiery filmu "Thor: Ragnarok" superbohater stał się postacią bardziej komediową, co po części kontynuowano w dwóch ostatnich częściach opowieści o Thanosie. Pasowałby więc idealnie jako nowy członek załogi statku Benatar.

 

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Niestety kontynuacja "Strażników Galaktyki" nie trafi do kin tak szybko, jak początkowo to planowano. Wszystko przez aferę z udziałem reżysera Jamesa Gunna, który został zwolniony przez Disneya, by po kilku miesiącach powrócić na sprawowane wcześniej stanowisko. 3. części filmu trafi do kin w 2021 roku. Na razie nie podano szczegółów dotyczących fabuły ani daty premiery. Fanom Strażników Galaktyki i Thora pozostaje więc czekać.

Zobacz też: Bradley Cooper i Lady Gaga znowu wspólnie na ekranie tym razem w filmie Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.