"Togo": Willem Dafoe i pieski w pięknym zwiastunie filmu Disneya. Kiedy premiera?

05.12.2019 15:20
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Togo"/ Disney +

"Togo" to poruszająca, oparta na faktach historia człowieka i jego psich przyjaciół. W sieci pojawił się pełny zwiastun.

"Togo" to nowy film wytwórni Disney, gdzie w roli głównej zobaczymy Willema Dafoe w otoczeniu zgrai uroczych psiaków. W sieci ukazał się właśnie pełny zwiastun filmu. Wiemy również kiedy odbędzie się premiera. 

"Togo" - zwiastun filmu z Willemem Dafoe

Zwiastun filmu "Togo" prezentuje się następująco:

Fabuła "Togo" inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, do których doszło w latach 20. XX wieku na Alasce. Jest to historia pięknej przyjaźni pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem. W pewnym miasteczku wybucha epidemia, której ofiarami padają głównie dzieci. By dostarczyć im potrzebną szczepionkę, mężczyzna imieniem Leonhard Seppala wyrusza w podróż wraz z zaprzęgiem 150 psiaków. Do pokonania mają odległość 1000 kilometrów przez skutą lodem krainę. Jednym z psów jest najlepszy przyjaciel Seppali - tytułowy Togo.

Foto: materiały prasowe Disney + Fot. Foto: materiały prasowe Disney +
Przeczytaj także

Reżyserem filmu jest Ericson Core ("Szybcy i wściekli", "Vince niepokonany"), który pełni również rolę operatora. W roli głównej zobaczymy Willema Dafoe. "Togo" ukaże się na platformie Disney + już 13 grudnia 2019 roku. Niestety, na obecną chwilę nie wiadomo, czy film trafi również do polskich kin.

Zobacz też: Marvel przygotowuje własną wersję "Harry'ego Pottera"?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.