Tom Cruise poleci w kosmos, a potem zrobi musical. Pomoże mu twórca "Mission: Impossible"

09.08.2022 12:44
Tom Cruise poleci w kosmos, a potem zrobi musical. Pomoże mu twórca "Mission: Impossible" Fot. Greg Blatchford / SplashNews.com/East News

Tom Cruise zamieni niedługo swoje samoloty, samochody i motocykle na scenę. Legendarny aktor podobno pracuje już nad musicalem z producentem/reżyserem Christopherem McQuarrie'em.

Tom Cruise pracuje już nad musicalem

Chociaż trudno się spodziewać, żeby uzależniony od adrenaliny aktor miał całkowicie zrezygnować z filmów akcji, to wygląda na to, że chce spróbować zdobyć ją w inny sposób - za pomocą śpiewania na scenie.

Polecamy

Jak podaje Deadline, Tom Cruise przypomniał sobie, jak bardzo podobał mu się występ w "Rock of Ages" i postanowił, że znowu pośpiewa i potańczy, a przy okazji napisze też scenariusz do tego musicalu. Nad projektem będzie czuwał również Christopher McQuarrie, z którym Cruise już współpracował przy filmach z serii "Mission: Impossible". 

Niestety, na tym nowe informacje się kończą. Duet ma jednak w planach mnóstwo innych produkcji. Ku zaskoczeniu nikogo, Cruise i McQuarrie pracują już nad nowym oryginalnym filmem akcji, który "ma mieć potencjał na franczyzę". Oprócz tego planują też wykorzystać w jakiś sposób Lesa Grossmana, paskudnego agenta/producenta filmowego, którego poznaliśmy w "Jajach w tropikach". Niestety nie wiemy, czy miałby być bohaterem własnego filmu, czy też postacią drugoplanową w innej produkcji.

Polecamy

Oprócz tego duet pracuje oczywiście nad zakończeniem serii "Mission: Impossible", a później polecą w kosmos - z pomocą NASA, SpaceX i 200 milionów dolarów, panowie chcą zrealizować pierwszy film akcji, który będzie się rozgrywał dosłownie poza Ziemią. 

Plotkuje się również o tym, że Cruise może chcieć zrealizować kolejną część "Top Guna" - to też nie byłoby zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, jak wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym był "Maverick".

Krótko mówiąc, Toma Cruise'a w kinach na przestrzeni kolejnych lat zobaczymy jeszcze wielokrotnie i aktor, mimo 60 lat na karku, na emeryturę się raczej nie wybiera.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.