Tom Holland: W „Iron Manie 2” pojawił się Spider-Man

Robert Skowronski
AKTUALIZACJA 27.06.2017 27.06.2017 14:16
AKTUALIZACJA 27.06.2017 27.06.2017 14:16
Tom Holland: W „Iron Manie 2” pojawił się Spider-Man Fot. kadr z wideo

Teorie fanowskie często popadają zanadto w sferę fantazji. Jednak jedną z nich potwierdził sam obecny odtwórca roli Spider-Mana.

Czy Człowiek Pająk jest częścią Kinowego Uniwersum Marvela dopiero od „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”? Tom Holland wyznał, że Peter Parker jest obecny w filmach studia już od dawna, a dokładniej od 2010 roku. Potwierdziła się tym samym fanowska teoria twierdząca, że „przyjacielski sąsiad” pojawił się już na ekranie w „Iron Manie 2”.

Twierdzono, że w dziele Jona Favreau postać małego chłopca, która próbuje walczyć z wrogim botem to właśnie młodziutki Peter Parker. Oto jak skomentował to Tom Holland:

To Peter Parker. Mogę to teraz potwierdzić. Rozmawiałem o tym z Kevinem Feigem zaledwie 20 minut wcześniej. Być może podzieliłem się właśnie wielkim, starym spoilerem, ale to cały czas było obecne w filmie. To fajne. Podoba mi się pomysł na to, że Peter Parker był częścią uniwersum niemal od samego początku.

Przypominamy Wam scenę, o której mowa:

Dyrektor Marvela wyznał, że kontynuacja „Spider-Man: Homecoming” nie będzie miała w tytule cyfry 2. Pojawi się nowy podtytuł. Za kamerą sequela raz jeszcze stanie prawdopodobnie Jon Watts, który odpowiada też za „Homecoming”, które zjawi się w kinach już 14 lipca 2017 roku.

Scenariusz filmu napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture - w tej roli Michael Keaton. W obsadzie są również m.in. Marisa Tomei w roli cioci May oraz Robert Downey Jr jako Iron Man.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.