Tom Holland również chce, żeby Iron Mana w filmach zastąpiła Ironheart

28.06.2019 11:46
1 Fot. Ironheart vol. 1 #1

Czy zamiast Iron Mana w kolejnych filmach Marvela zobaczymy bohaterkę znaną jako Ironheart? Tom Holland - odtwórca Spider-Mana chciałby, żeby tak się stało.

Film "Avengers: Endgame" jest końcem ery pierwszego wcielenia słynnej drużyny. Iron Man i Black Widow ponieśli śmierć, Kapitan Ameryka postanowił się zestarzeć w przeszłości, Hawkeye odszedł na emeryturę, a Hulk został trwale okaleczony w walce z Thanosem. Aktywnym herosem pozostał jedynie Thor, który jednak oddał tron Asgardu w ręce Valkyrie i wyruszył na poszukiwanie przygód ze Strażnikami Galaktyki. Na Ziemi pozostali bohaterowie wprowadzeni w ciągu ostatnich lat - Doktor Strange, Black Panther, Ant-Man, Wasp oraz Spider-Man. Od dawna plotkuje się, że przyszłość MCU to zupełnie nowe pokolenie mniej znanych herosów. Czy to oznacza, że filmowy Iron Man zostanie zastąpiony komiksową bohaterką znaną jako Ironheart?

Filmy Marvela - tom Holland chce debiutu Ironheart

W połowie lipca 2019 roku Robert Downey Jr., który od ponad 10 lat wcielał się w złotego Avengera, publicznie stwierdził, że chciałby zobaczyć na dużym ekranie Riri Williams lepiej znaną jako Ironheart. W komiksach bohaterka zastępowała Tony'ego Starka, kiedy bohater leżał w śpiączce. Genialna nastolatka stworzyła bowiem własną wersję zbroi Iron Mana i obecnie walczy ramię w ramię z innymi młodymi herosami. Czy w kinowym uniwersum będzie podobnie?

3 Fot. foto: Invincible Iron Man vol. 4 #3

Niebawem do kin wejdzie film "Spider-Man: Far From Home", który ma być domknięciem poprzednich 22. produkcji Marvel Studios. Jednym z ważnych wątków będzie odejście Tony'ego Starka, który był dla młodego Petera Parkera nie tylko substytutem ojca, ale również mentorem. Ze zwiastunów produkcji wynika, że chłopak grany przez Toma Hollanda będzie musiał stawić czoła własnej odpowiedzialności i zstąpić Iron Mana.

 

Holland w rozmowie z portalem Fandom zdradził, że Ironheart jest brana pod uwagę przez twórców MCU jako nowa superbohaterka, która w przyszłości pojawi się w kolejnych filmach.

Nazywa się Ironheart, Riri. Byłaby świetną postacią do przeniesienia na duży ekran... multiwersum stoi otworem, dzięki czemu można wprowadzać bardzo wielu różnych fajnych bohaterów jak Ironheart.

Po śmierci Iron Mana świat potrzebuje nowego obrońcy. Czy marzenie Starka spocznie na barkach Spider-Mana, czy może młody heros nie będzie w stanie unieść tego ciężaru i pojawi się nowy zastępca blaszanego bohatera? Na ten temat wypowiedział się jeden z producentów filmu - Eric Carroll.

Jego obecność jest bardzo wyczuwalna. Peter oczywiście wciąż nawiązuje do faktu, że jego kostium, to prezent od Tony'ego. Tony i Happy pomagają mu w tym filmie na bardzo wiele sposobów. Jest obecny, chociaż nie ma go w filmie.
Przeczytaj także

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Jak zakończy się 10-letnia historia stworzona przez Marvel Studios? Czy Spider-Man zostanie nowym Iron Manem? Kim w rzeczywistości jest Mysterio? Odpowiedzi na te pytania poznamy 5 lipca 2019 roku, kiedy "Spider-Man: Far From Home" trafi na ekrany polskich kin.W produkcji reżyserowanej przez Jona Wattsa oprócz Toma Hollanda zobaczymy również Samuela L. Jacksona, Zendayę, Cobie Smulders, Jona Favreau, Martina Starra oraz Marisę Tomei i Jake’a Gyllenhaala.

Zobacz też: "Spider-Man: Far From Home" - czy w filmie są sceny po napisach?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.