Tommy Wiseau i Greg Sestero odtworzyli scenę przesłuchania z „Mrocznego Rycerza”

Sergiusz Kurczuk
25.09.2018 10:29
Tommy Wiseau i Greg Sestero odtworzyli scenę przesłuchania z „Mrocznego Rycerza” Fot. Nerdist/YouTube

Tommy Wiseau jako Joker i Greg Sestero w roli Batmana. Czy trzeba coś dodawać?

Twórcy i aktorzy wcielający się w główne role w kultowym „The Room” postanowili spróbować swoich sił w słynnej scenie z filmu „Mroczny Rycerz”. Druga część trylogii Christophera Nolana przez wielu fanów kina uznawana jest za najlepszy film o Batmanie w historii. Wszystko za sprawą genialnej roli Heatha Ledgera, który wcielił się w Księcia zbrodni w Gotham. Czy Tommy Wiseau dorównał tej roli?

Twórcy „The Room” odtworzyli scenę z „Mrocznego Rycerza”

Za remakiem sceny z filmu Nolana stoi portal Nerdist. To nie pierwsza okołobatmanowa internetowa produkcja serwisu we współpracy z Wiseau. Kiedy twórcy filmu „Joker” szukali aktora do głównej roli, powstała taśma castingowa, w której autor „The Room” udowadniał swoim talentem, że nadaje się na wroga Batmana. Niestety producenci tego nie dostrzegli, ale Wiseau i tak wcielił się w Jokera, odtwarzając słynną scenę przesłuchania. W roli Batmana oczywiście Greg Sestero, który słynie z roli Marka. 

Dla porównania zamieszczamy oryginalną scenę. Mamy nadzieję, że się nie pomyliliście. Chcielibyście zobaczyć remake całego filmu w wersji twórców „The Room”?

 

To nie pierwsza wspólna produkcja Wiseau i Sestero w ostatnim czasie. W czerwcu 2018 roku twórcy powołali do życia film „Best F(r)iends: Volume 2”, w których wystąpili w głównych rolach. Finalnie Księcia Zbrodni z Gotham w filmie „Joker” zagra Joaquin Phoenix. Produkcja ruszyła z produkcją i do sieci trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające go w tej roli. Solowa historia Jokera trafi do kin 4 października 2019 roku. Natomiast film „The Room” dzięki uprzejmości Tommy'ego Wiseau można oglądać za darmo na serwisie YouTube

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.