Twórca "Avengers: Endgame" znalazł idealną rolę dla Keanu Reevesa w MCU

29.07.2019 11:16
John Wick 3|undefined Fot. kadr z filmu John Wick 3

Joe Russo - jeden z reżyserów filmu "Avengers: Endgame" stwierdził, że Keanu Reeves idealnie pasowałby do roli jednego z komiksowych superbohaterów. O kogo chodzi?

Nie ma chyba gorętszego nazwiska 2019 roku niż Keanu Reeves. Nic dziwnego, że fani gwiazdora "Johna Wicka" chcą, żeby aktor wystąpił w jednym z filmów MCU. O jego angażu do produkcji Marvela plotkuje się już od jakiegoś czasu, niestety na razie Reeves nie został obsadzony do żadnego z nadchodzących filmów. Nie wykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni. Jeden z reżyserów "Avengers: Endgame" ma nawet pomysł, w kogo mógłby się wcielić Reeves.

Keanu Reeves w filmie Marvela?

Kevin Smith - filmowiec, scenarzysta komiksowy i przy okazji wielki fan superbohaterów podczas San Diego Comic Con 2019 przeprowadził wywiad z reżyserami 4. części "Avengers". Jednym z pytań, które padło w kierunku braci Russo dotyczyło ewentualnej roli Keanu Reevesa. Anthony i Joe Russo potwierdzili, że aktor powinien dołączyć do kinowego uniwersum. Smith zapytał, czy według nich, Reeves pasowałby do roli Moon Knighta. Młodszy z braci potwierdził.

To prawda, to byłby dobry wybór.

Szef Marvel Studios Kevin Feige potwierdził, że Reeves był brany pod uwagę do kilku ról w kolejnych filmach. Nie potwierdził jednak o jakie postacie chodzi. Twórcy MCU dążą do tego, żeby aktor dołączył do innych gwiazd Marvela, ale na razie trudno mówić o jakichkolwiek konkretach. Sama postać Moon Knighta też była już wielokrotnie poruszana w wielu wywiadach. Początkowo mówiło się o serialu o tym tajemniczym superbohaterze, ale były też głosy, że zamaskowany Marc Spector doczeka się własnej produkcji pełnometrażowej. 

200 Fot. foto: Moon Knight #200
Przeczytaj także

Filmy Marvela - kiedy premiera kolejnych produkcji?

Na razie twórcy skupiają się na rozpoczęciu Fazy Czwartej, w której wprowadzeni zostaną zupełnie nowi bohaterowie, ale nie zabraknie również dobrze znanych twarzy. Pierwsza w kolejce na kinowy debiut jest solowa produkcja o Black Widow, która trafi do kin 1 maja 2020 roku. Potem Zobaczymy "Eternals", których premiera odbędzie się 6 listopada 2020 roku. W kolejnych latach zobaczymy między innymi "Shang-Chi", "Thora 4", "Doktora Strange'a 2" oraz masę seriali, które trafią na Disney+. Nie wykluczone, że podczas konwentu D23 2019 poznamy dalsze plany Disneya związane z Marvel Studios.

Zobacz też: Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.