Twórcy Mortal Kombat i Injustice tworzą grę o bohaterach Marvela? Zaskakujące wieści

28.04.2021 13:24
Twórcy Mortal Kombat i Injustice tworzą grę o bohaterach Marvela? Zaskakujące wieści Fot. materiały prasowe/WB Games

NetherRealm Studios, czyli twórcy Mortal Kombat i Injustice, podobno pracują teraz nad grą dla Marvela. To bardzo zaskakująca sytuacja, biorąc pod uwagę fakt, że zajmowali się już DC.

Twórcy Mortal Kombat stworzą bijatykę dla Marvela?

NetherRealm Studios - czyli studio odpowiedzialne za serie Mortal Kombat i Injustice - podobno pracuje już nad nową grą dla Marvela. Produkcja miałaby oczywiście być bijatyką, co oznacza, że to pierwsza gra tego rodzaju o herosach z Domu Pomysłów od czasu Marvel vs. Capcom: Infinite z 2017 roku. To bardzo niespodziewane informacje, zwłaszcza, że wszyscy przypuszczali, iż NetherRealm pracuje obecnie nad Injustice 3, czyli bijatyką o bohaterach DC.

Polecamy

Jak podaje jednak Daniel Richtman (znany insider, który m.in. zapowiedział grę z otwartym światem z serii Harry Potter - niedługo potem widzieliśmy Hogwart's Legacy), NetherRealm mogło zrezygnować z nowego Injustice na rzecz produkcji Marvela.

Według reportera, gra ma być już w produkcji i zmierza na konsole nowej generacji. Spodziewamy, że pojawi się też na pecety, aczkolwiek wygląda na to, że właściciele PS4 i Xboksów One będą musieli się obejść smakiem.

Polecamy

Istnieje ogromna możliwość, że NetherRealm dopiero zaczęło prace nad produkcją Marvela i pierwsze na półkach sklepowych pojawi się jednak Injustice 3. Kto wie, może dzięki temu doczekamy się pełnoprawnej bijatyki Marvel vs. DC od twórców Mortal Kombat. To byłoby coś pięknego. 

Na razie ani Marvel, ani WB Games, ani nawet NetherRealm Studios nie skomentowali sprawy i doniesień Richtmana. Trudno w nie uwierzyć, ale reporter słynie z tego, że korzysta z dobrych źródeł. Mamy nadzieję, że podobnie było również i teraz

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.