"Aquaman": w filmie wystąpiła Polka. W kogo wcieliła się aktorka?

Kamil Kacperski
14.01.2019 13:19
Aquaman 2018|undefined Fot. kadr z filmu "Aquaman"

W nowej superprodukcji Warner Bros. pojawił się polski akcent - w filmie wystąpiła Natalia Safran, która jest również współproducentką dzieła o królu siedmiu mórz. 

Natalia Safran, czyli współwłaścicielka firmy produkcyjnej The Safran Company, wystąpiła gościnnie w "Aquamanie", wielkim przeboju DC, który po niecałym miesiącu od oficjalnej premiery zarobił już ponad 1 miliard dolarów w box-offisie. Polka była również jedną ze współproducentek filmu o herosie DC. Artystka wcieliła się w postać królowej Rini, władczyni Królestwa Rybaków. Na ekranie towarzyszyli jej m.in. Dijmon Hounsou (Król Ricou), Patrick Wilson (Ocean Master) i Dolph Lundgren (Król Nereus). 

Scena z udziałem Natalii Safran jest jeszcze niedostępna w internecie. Na szczęście jeszcze przed premierą filmu, portal Entertainment Weekly pokazał zdjęcia z produkcji, które przedstawiły Królową Rinę:

w Fot. foto: materiały prasowe

Polka wystąpiła w Aquamanie

Safran pokazała na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć zza kulis "Aquamana". Zdradziła, że proces jej charakteryzacji trwał około 5 godzin, a kolejne 2 poświęcano na to, aby się go pozbyć. Oprócz tego artystka pozowała również na "błękitnym dywanie" podczas premiery produkcji. Zobaczcie kilka przykładowych zdjęć i filmików z procesu charakteryzacji:

Safran działa również ze swoim bratem w popowym zespole The Forevers. Natomiast firma The Safran Company ma na koncie takie filmy, jak "Obecność", "Annabelle", czy nadchodzący "Shazam!". Czy Polka pojawi się również w nowej produkcji z logiem DC? Tego dowiemy się w kwietniu 2019 roku.

Aquaman - powstanie sequel?

"Aquaman" trafił do kin 21 grudnia 2018 roku i po niecałym miesiącu od premiery (14 stycznia 2019 roku) jego wynik w box-offisie przebił magiczną barierę miliarda dolarów. Jest to najlepszy wynik filmów DCEU i jeden z największych sukcesów komercyjnych ostatniego roku. Dzięki takim osiągnięciom możemy być wręcz pewni, że produkcja doczeka się kontynuacji, w której głównym przeciwnikiem Aquamana będzie Black Manta. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.