W "Kapitan Marvel 2" pojawią się znane postaci ze świata Marvela? Zaskakujące przecieki

03.01.2022 14:11
W "Kapitan Marvel 2" pojawią się znane postaci ze świata Marvela? Zaskakujące przecieki Fot. Marvel/Disney/Moviestore/Shutterstock/East News

Wygląda na to, że w nadchodzącym filmie "The Marvels" pojawi się nie tylko Kapitan Marvel, Photon i Ms. Marvel, ale też dwie kolejne bohaterki znane z poprzednich filmów MCU.

The Marvels - kolejne bohaterki w obsadzie filmu?

Nowy rok przybliża nas coraz bardziej do kolejnych premier filmów i seriali Marvel Studios. Jednym z nich jest "The Marvels", czyli kontynuacja przygód Kapitan Marvel (w tej roli Brie Larson).

Polecamy

Wspomniana produkcja ma przedstawić nam kolejne losy kosmicznej superbohaterki, a na ekranie mają jej towarzyszyć Monica Rambeau/Photon (Teyonah Parris) oraz Kamala Khan/Ms.Marvel (Iman Vellani, gwiazda nadchodzącego serialu Marvel Studios o tym samym tytule). Serial "WandaVision" i film "Shang-Chi" sugerowały nam połączenie sił tych trzech bohaterek.

Wygląda na to, że na tym lista bohaterek nowego filmu Marvel Studios się nie skończy - aktorka Zenobia Shroff, która wciela się w matkę Kamali Khan, podzieliła się niedawno na Instagramie wideo z planu. W jednym z fragmentów widzimy listę obsady, zdradzającą nam powrót dwóch kolejnych postaci.

Mowa tu o Tessie Thompson i Lashanie Lynch, które wcielają się kolejno w Walkirię i Marię Rambeau. Film "The Marvels" ma zadebiutować już po "Thor: Love and Thunder", więc jej obecność jest dość zaskakująca (no i przy okazji potwierdza nam, że Walkiria przeżyje wydarzenia nowego "Thora").

Polecamy

Podobnie jest zresztą z Marią Rambeau - w serialu "WandaVision" dowiadujemy się, że kobieta zmarła po długiej walce z nowotworem. Ta może się jednak bezproblemowo pojawić we flashbackach - przecież nawet sam film "Kapitan Marvel" zawierał sporo sekwencji z przeszłości, więc nie inaczej może być w kontynuacji przygód Carol Danvers.  

Wszystkiego dowiemy się bliżej premiery opisywanej produkcji - "The Marvels" ma zadebiutować w kinach 17 lutego 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.