Warner Bros. zapowiada powrót „Zwariowanych melodii”

Sergiusz Kurczuk
12.06.2018 13:00
Zwariowane Melodie|undefined Fot. materiały promocyjne

Królik Bugs, Kaczor Duffy, Prosiak Porky i reszta szalonych animków powróci w nowych odcinkach „Zwariowanych melodii”. 

Na krótkich animacjach od Warner Bros. wychowało się nie jedno pokolenie. I chociaż przygody szalonych postaci wciąż są chętnie oglądane, jakiś czas temu kolejne odcinki „Zwariowanych melodii” przestały się ukazywać. Na szczęście bohaterowie słynnych kreskówek nie zniknęli z ekranów, bo wciąż zaliczają występy gościnne w innych mediach. Fanom „Zwariowanych melodii” brakowało jednak nowych szalonych przygód Królika Bugsa, Kaczora Duffy'ego, Prosiaka Porky'ego, Ptaszka Tweety, Kota Sylwerstra, a nawet nieporadnego myśliwego Elmera. Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serii. Studio Warner Bros. Animation zapowiedziało wznowienie „Zwariowanych melodii”.

Nowe odcinki „Zwariowanych melodii”

Seria zadebiutowała w latach 30. XX wieku i od tamtej pory wciąż bawi dzieci oraz dorosłych. Słynne animki weszły na stałe do świata popkultury i chociaż ostatnio jest o nich trochę ciszej, niebawem wszystko się zmieni. Taką nadzieję mają przynajmniej szefowie Warner Bros. Animation, którzy postanowili powołać do życia kolejne przygody bohaterów. Według Deadline Warner pracuje nad kolejną edycją kreskówki. Za ich stworzenie mają być odpowiedzialni rozmaici artyści. Animacje będą trwać od jednej do sześciu minut, a Warner Bros. daje całkowicie wolną rękę ich twórcom. Każdy z odcinków ma być okazją na wyrażenie „własnego ja” przez artystów, którzy pracują nad nowymi „Zwariowanymi melodiami”. Odcinków będzie naprawdę dużo, bo pierwszy sezon ma się składać z ponad 1000 minut. Przygody animków mają trafić na różne platformy - od tradycyjnych (telewizja) po całkiem nowoczesne (urządzenia mobilne). Do obsady dołączą aktorzy, którzy użyczają głosu postaciom od wielu lat. Ponownie usłyszmy między innymi Jeffa Bergmana, Boba Bergena oraz Erica Bauzę. 

Wygląda na to, że niebawem znowu zobaczymy emocjonujące pościgi Wilusia E. Kojota za Strusiem Pędziwiatrem, próby schwytania Bugsa przez Elmera oraz nieustanną pogoń Sylwestra za Tweetym. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy sezon „Zwariowanych melodii” trafi na ekrany. Pozostaje nam czekać. I to-i to-I to by było na tyle!

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.