"Wesele 2": zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Kiedy premiera?

25.07.2020 16:27
Foto: materiały promocyjne Studio Metrage|undefined Fot. materiały promocyjne Studio Metrage

Jeden z najbardziej cenionych polskich reżyserów pracuje obecnie nad nowym filmem. W sieci ukazały się pierwsze zdjęcia.

Wojciech Smarzowski to uznany polski reżyser, a premiera każdego nowego filmu jego autorstwa to nie lada wydarzenie. Twórca "Wołynia" pracuje obecnie nad nowym filmem o tytule "Wesele 2".

"Wesele 2" - zdjęcia z nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego

Jak zdradzają poniższe zdjęcia, w nowym filmie Smarzowskiego zobaczymy Roberta Więckiewicza, Michalinę Łabacz, Agatę Kuleszę oraz Mateusza Więcławka. Potwierdzono również angaż Arkadiusza Jakubika.

Za zdjęcia do "Wesela 2" odpowiedzialny jest Piotr Sobociński Jr., z którym Wojciech Smarzowski współpracował już przy trzech swoich filmach: "Dom zły", "Drogówka" i "Wołyń". Za muzykę odpowie z kolei Mikołaj Trzaska

Akcja filmu rozgrywać się będzie w czasach współczesnych, jednocześnie w domu weselnym i rzeźni. W filmie znajdą się także retrospekcje z czasów II Wojny Światowej. Spekuluje się zatem, że reżyser nawiąże do pogromu ludności żydowskiej, do którego doszło w 1941 roku w Jedwabnem.

Zdjęcia do "Wesela 2" ruszyły 11 lipca i mają potrwać do przełomu października i listopada. Premiera ma się odbyć jesienią 2021 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.