„Wiedźmin” jako „Przyjaciele”. Genialna przeróbka fana [WIDEO]

07.01.2020 16:55
Wiedźmin w stylu Przyjaciół|undefined Fot. zrzut ekranu YouTube/ DarwinStreams

„Wiedźmin”, najpopularniejszy serial końca 2019 roku, widziany przez perspektywę „Przyjaciół”, najpopularniejszego serialu wszech czasów? Zobacz, co wyszło z tej przeróbki!

Książki i gry sprawiły, że Geralt zaskarbił sobie zaciekawienie fanów na całym świecie. Serial zamienił je w dogłębną uwagę.

„Wiedźmin” Netfliksa okazał się być hitem tak wielkim, że wpłynął także na sprzedaż dzieł Sapkowskiego (które trafiły na listę bestsellerów) oraz CD Projekt RED (w Wiedźmina 3 grało więcej osób, niż bezpośrednio po premierze).

Przeczytaj także

Internauci nie potrafili przejść obok materiału z takim potencjałem obojętnie. W sieci błyskawicznie pojawiły się przeróbki i kompilacje, a wśród nich znalazła się jedna, której nie spodziewaliście zastać po powrocie przed komputer. „Wiedźmin” doczekał się czołówki w stylu „Przyjaciół”.

„Wiedźmin” w stylu „Przyjaciół”. Jak wyglądałaby czołówka serialu?

Połączenie dwóch światów przyniosło bardzo ciekawe rezultaty:

Autor pieczołowicie dobrał sceny, tak by jak najbardziej przypominały te z czołówki „Przyjaciół”. Osiem odcinków to niewiele, ale udało się osiągnąć zadowalający efekt.

Pierwszy sezon to nie koniec przygód Geralta. Netflix w ciemno zamówił drugą serię odcinków jeszcze przed premierą, a zielone światło zyskała już podobna odsłona numer 3.

Zobacz także: "Wiedźmin" - nowe informacje o 2. sezonie. Będzie lepszy od 1. serii? 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.