"Zabawa w chowanego" - zwiastun nowego filmu braci Sekielskich. Premiera już wkrótce!

13.05.2020 09:33
Foto: Piotr Molecki/East News|undefined Fot. Piotr Molecki/East News

Bracia Sekielski opublikowali oficjalną zapowiedź swojego najnowszego filmu. Czy "Zabawa w chowanego" wywoła taką samą burzę, jak "Tylko nie mów nikomu"?

Po olbrzymim sukcesie "Tylko nie mów nikomu", bracia Sekielscy przygotowali dla nas kolejny wstrząsający dokument. "Zabawa w pochowanego" ukaże się już wkrótce, a tymczasem do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu.

"Zabawa w chowanego" - zwiastun nowego filmu braci Sekielskich

Zwiastun filmu "Zabawa w chowanego" prezentuje się następująco:

Jeśli wierzyć zapewnieniom Tomasza i Marka Sekielskich, realizacja "Zabawny w pochowanego" pochłonęła koszty czterokrotnie większe od swojego poprzednika. Tym razem twórcy dokumentu skupili się głównie na historii dwóch braci, którzy w latach 90. byli molestowani seksualnie przez tego samego księdza. 

Przeczytaj także

Premiera filmu była kilkakrotnie przekładana, jednak ostatecznie ukaże się już za kilka dni - 16 maja 2020 roku o godzinie 10:00. "Zabawa w chowanego" zadebiutuje w takiej samej formie, jak "Tylko nie mów nikomu" - film będzie dostępny za darmo w serwisie YouTube. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.