"Zombieland" wraca z całą obsadą. Zobacz zwiastun 2. części filmu

26.07.2019 11:35
Fot. YouTube/Sony Pictures Entertainment

"Zombieland 2" jeszcze w tym roku pojawi się w kinach. Zobaczcie zwiastun 2. części popularnej komedii o zombie. W filmie ponownie pojawią się Jesse Eisenberg, Woody Harrelson i Emma Stone.

"Zombieland" to typowa amerykańska komedia, z bardzo nietypowym poczuciem humoru. Opowiada o dwóch mężczyznach, którzy szukają sposobu na przetrwanie w świecie pełnym... zombie. Na pierwszy rzut oka opis scenariusza może przypominać historię z kina grozy. Ta produkcja jednak znacznie odbiega od horrorów, ze względu na zabawne dialogi i zwroty akcji. A jej największym plusem jest obsada. Teraz "Zombieland" po 10 latach powraca z 2. częścią.

Zobacz także: "Zombieland 2" - zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie z kontynuacji filmu o zombie

"Zombieland 2": zwiastun filmu

"Zombieland" to specyficzny film, który nie trafi w gust każdego. To opowieść o zombie, jednak z dużą ilością humoru. Dla reżysera filmu, Rubena Fleischera, stał się jednak trampoliną do kariery.

Przeczytaj także

Po pierwszej części filmu Fleischer stworzył kilka głośnych produkcji. Wśród nich znalazł się film z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem, "Gangster Squad. Pogromcy mafii". To właśnie on odpowiada też za serial "Santa Clarita Diet". Teraz reżyser postanowił wydać 2. część "Zombieland".

W kontynuacji filmu spotkamy tych samych bohaterów co w pierwszej części. W filmie ponownie wystąpią: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone oraz Abigail Breslin. Sądząc po zwiastunie, bohaterowie, w których postaci się wcielą, ponownie zmierzą się z zombiakami i znów dostarczą nam potężnej dawki czarnego humoru. 

"Zombieland 2": kiedy premiera?

"Zombieland 2" do kin na całym świecie trafi 18 października 2019 roku.

Zobacz także: TOP 40: Najlepsze komedie wszech czasów

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.