Zostań Venomem dzięki nietypowej akcji promującej film

Sergiusz Kurczuk
14.05.2018 14:30
Tom Hardy jako Venom|undefined Fot. materiały promocyjne

Dzięki stronie internetowej promującej film „Venom” każdy może zostać nosicielem Symbiota i z dumą wykrzyczeć: „We are Venom!”. 

„Venom” z Tomem Hardym w roli głównej to film, który może spełnić marzenia tysięcy komiksowych fanów antybohatera na całym świecie. Miłośnicy postaci pokładają w najnowszej produkcji Sony duże nadzieje. W końcu jest szansa, że na rynek trafi kolejny po „Loganie: Wolverine” film na podstawie komiksów Marvela pozbawiony cukierkowatości MCU. Do tej pory zaprezentowano dwa zwiastuny. W pierwszym poznaliśmy Eddiego Brocka, w drugim mogliśmy się bliżej przyjrzeć tytułowej istocie. Teraz dzięki specjalnej stronie internetowej fani mają okazję poczuć się jak Venom. 

Wearevenom.com - co to jest?

Studio Sony postanowiło pójść tropem najlepszych i promować film w niecodzienny sposób za pomocą nowych mediów. W tym celu powstała strona wearevenom.comna której każdy fan Venoma, może przynajmniej w pewnym stopniu, poczuć się jak nosiciel Symbiota. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie en face do prostego kreatora, odpowiednio ustawić parametry i gotowe! 

wearevenom.com Fot. foto: print screen ze strony wearevenom.com

Strona oferuje stworzenie fotografii przypominającej plakat filmu, na którym połowa twarzy Eddiego Brocka pokryta jest formującą się paszczą Venoma. Dzięki prostej nakładce fani postaci mogą na własnej skórze zrozumieć, o co chodzi w haśle produkcji Sony, które brzmi: „We are Venom”. Zabawa sprawia frajdę miłośnikom Venoma, a film dzięki udostępnianiu gotowego zdjęcia zaczyna reklamować się viralowo. 

Hardy w jednym z wywiadów wyznał, że produkcja została oparta na serii „Lethal Protector”, w której Venom został ukazany jako antybohater. Wcześniej postać była przedstawiona jako wróg Spider-Mana, który dołączył do galerii złoczyńców zmagających się z herosem. Widzowie liczą jednak, że mimo wszystko filmowy Venom nie będzie miał litości dla swoich wrogów. Pojawia się też pytanie, czy w produkcji Sony Carnage będzie głównym przeciwnikiem bohatera, czy zostanie jedynie zapowiedziany jako antagonista w 2. części. 

Przekonamy się już 5 października 2018 roku, kiedy „Venom” wejdzie na ekrany kin. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.