Nicholas Hoult jadł robaki na planie "Renfielda" z Nicolasem Cage'em: "były całkiem niezłe"

03.03.2023 15:46
Nicholas Hoult jadł robaki na planie "Renfielda" z Nicolasem Cage'em: "były całkiem niezłe" Fot. Album Online/East News

Nicholas Hoult opowiedział niedawno o pracy nad filmem "Renfield", w którym wciela się w pomocnika Draculi (Nicolas Cage). Okazało się, że aktor całkiem mocno poświęcił się dla roli.

Nicholas Hoult jadł robaki na planie nowego filmu

W tej nowoczesnej odsłonie potwornej opowieści o sługusie Draculi, Nicholas Hoult ("Mad Max: Na drodze gniewu") wcieli się w Renfielda, uniżonego pomagiera najbardziej narcystycznego szefa na świecie, Draculi (w tej roli oczywiście Nicolas Cage). Nieśmiertelny mężczyzna jest zmuszony do spełniania życzeń swojego wampirycznego zwierzchnika, niezależnie od tego jak bardzo nieludzkie i moralnie złe one są.

Polecamy

Aktor z okazji nadchodzącego filmu udzielił wywiadu magazynowi "Total Film", w którym zdradził, że przyszło mu jeść robaki. Zgodnie z książką, Renfield bowiem pożywia się wyłącznie insektami, co według Houlta nie było wcale takie straszne:

Strzelam, że kupili ja na Amazonie czy w innym sklepie internetowym. Różnego smaku były świerszcze - niektóre były solone, niektóre w occie, inne grillowane. Najtrudniej się było przełamać, bo w smaku są całkiem niezłe. I mówię to z pełnym przekonaniem, bo zjadłem ich naprawdę dużo. Nie smakowała mi jedynie stonka ziemniaczana. Ona przypominała w smaku... stonkę. 

Aktor dodał, że część z nich była jednak zrobiona z karmelu i innych smakołyków. Niestety nie wytłumaczył, jak właściwie smakuje stonka. Ale jeżeli was to interesuje, to możecie się o tym przekonać na własną rękę. 

Film wyreżyserował Chris McKay, najlepiej znany z takich filmów jak hit Amazon Prime Video "Wojna o jutro" i animowany film "Lego Batman: Film". Scenariusz filmu powstał zaś w głowie Roberta Kirkmana i Ryana Ridleya - ten pierwszy jest twórcą komiksów "The Walking Dead", natomiast ten drugi pisał odcinki "Ricka i Morty'ego", a także "Community". 

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 5 kwietnia 2023 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie film trafi do polskich kin.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.