Nie żyje polski aktor i reżyser Łukasz Gajdzis. Miał zaledwie 38 lat

20.03.2023 10:04
Nie żyje polski aktor i reżyser Łukasz Gajdzis. Miał zaledwie 38 lat Fot. shutterstock.com

Łukasz Gajdzis zmarł nagle 18 marca 2023 roku w wieku 38 lat. Informację o jego odejściu przekazało Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów.

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor i reżyser miał 38 lat

Jak podaje Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów, 18 marca 2023 roku zmarł aktor i reżyser Łukasz Gajdzis. Artysta miał zaledwie 38 lat i na razie nie wiadomo, co mogło przyczynić się do śmierci aktora.

Polecamy

Łukasz Gajdzis na przestrzeni swojej kariery poświęcił się pracy artystycznej - był kierownikiem artystycznym i zastępcą dyrektora Teatru im. Fredry w Gnieźnie. W latach 2007-2012 występował na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Potem od 2017 roku do 2020 roku był dyrektorem tej instytucji.

Aktor udzielał się również w serialach telewizyjnych i w ciągu ostatnich lat mogliśmy go oglądać w takich serialach, jak "Kryminalni", "Komisarz Alex", "Na sygnale", czy "Na Wspólnej". Zagrał również lekarza w głośnym filmie "Johnny".

Łukasza Gajdzisa pożegnali bliscy, współpracownicy, a także widzowie. Wśród nich znalazła się reporterka TVP, Dominika Matuszak:

Śpieszmy się. Za szybko odchodzą. Nasze 15 lat przyjaźni miało być tylko preludium. Mieliśmy przecież teraz płynąć na rejs marzeń, a później znów podbijać świat. Mój ogródek na zawsze będzie nosić Twoje imię. Z nikim innym nie prowadziłam tu tak niezwykłych rozmów o błahostkach, ale i poważnych dyskusji o życiu. Tyle razem przeżyliśmy... Gajdzisku Kochany, dziękuję Ci za wszystko i przepraszam za wszystko. Kiedyś jeszcze razem zatańczymy. Nie tylko na moście w Avignon. Znów zrobimy coś, o czym świat jeszcze nie słyszał.
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.