Pierwszy zwiastun "Barbie" to absolutnie najlepsze, co dzisiaj zobaczycie. Ten film to będzie złoto

16.12.2022 15:48
Pierwszy zwiastun "Barbie" to absolutnie najlepsze, co dzisiaj zobaczycie. Ten film to będzie złoto Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Czegoś tak pięknego dawno nie widzieliśmy - w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun "Barbie" z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych i musicie go zobaczyć.

Barbie - oto absolutnie cudowny zwiastun produkcji

"Od zarania dziejów... Odkąd na świecie pojawiła się pierwsza mała dziewczynka - istniały lalki". A to wszystko przy motywie muzycznym i ujęciach nawiązujących do "Odysei kosmicznej". W taki sposób rozpoczyna się zapowiedź filmu "Barbie" i teraz już rozumiemy, dlaczego Greta Gerwig twierdziła, że ten film może jej skończyć karierę.

Polecamy

Materiał jest bowiem okrutnie absurdalny, totalnie balansuje na granicy kiczu, powagi i żartu, a przy okazji nie można od niego oderwać wzroku. Zapowiedź "Barbie" jest definitywnie najlepszym zwiastunem filmowym 2022 roku, a jakby się dłużej zastanowić, to może i nawet tej dekady. 

Nie będziemy przedłużali, bo nie ma po co - zobaczcie to złoto sami:

Polecamy

W filmie pojawią się oczywiście Margot Robbie oraz Ryan Gosling, którzy wcielą się kolejno w Barbie i Kena, a także gwiazdor "Shang-Chi" Simu Liu, Kate McKinnon z "SNL", America Ferrara, a także Will Ferrell - ten zagra głównego antagonistę opowieści o blond lalce.

Scenarzystami są Noah Baumbach i Greta Gerwig, która również wyreżyseruje projekt. Wnioskując po zwiastunie i jej poprzedniej twórczości, spodziewamy się, że Gerwig raczej nie opowie "sztampowej" historii o Barbie.

Tak jak wspomnieliśmy, film "Barbie" zadebiutuje w kinach 21 lipca 2023 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.