"Rycerze Zodiaku" Tomasza Bagińskiego z nowym zwiastunem. Będzie mnóstwo rozwałki

09.03.2023 11:59
"Rycerze Zodiaku" Tomasza Bagińskiego z nowym zwiastunem. Będzie mnóstwo rozwałki Fot. materiały prasowe/TOEI

Premiera nowego filmu aktorskiego "Rycerze Zodiaku" zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący nowe dzieło Tomasza Bagińskiego.

Rycerze Zodiaku z nowym zwiastunem. Zobaczcie zapowiedź widowiska

"Rycerze Zodiaku" na bazie popularnej mangi o tym samym tytule będzie genezą głównych postaci. Młody bezdomny sierota Seiya poszukuje swojej porwanej siostry. Przypadkiem odkrywa swoje boskie moce i dowiaduje się, że jego zadaniem jest chronienie zmartwychwstałej bogini, która pojawiła się na Ziemi, żeby chronić ludzkość.

Polecamy

W filmie pojawią się m.in. Sean Bean oraz Famke Janssen. Tego duetu chyba nie trzeba przedstawiać fanom fantasy - Beana możemy znać chociażby z ikonicznej roli Boromira we "Władcy Pierścieni: Drużyny Pierścienia", natomiast Janssen zyskała międzynarodową sławę przez występy jako Jean Grey w serii "X-Men".

Oprócz tego w obsadzie pojawią się Mackenyu, Madison Iseman, Nick Stahl, Diego Tinoco oraz Mark Dacascos. Poniżej możecie zobaczyć kolejną zapowiedź "Rycerzy Zodiaku" od Bagińskiego:

Polecamy

Reżyserem produkcji jest oczywiście wspomniany Tomasz Bagiński, dla którego to pierwszy blockbusterowa produkcja aktorska w karierze. Za filmem stoi japońskie Toei oraz Sony Pictures Worldwide Acquisitions. 

Sama seria "Rycerze Zodiaku" zadebiutowała w 1986 roku, pojawiając się w ikonicznym magazynie "Shonen Jump". Od tego czasu komiksy doczekały się kilku adaptacji anime, z których ostatnia zadebiutowała w 2019 roku, nosiła tytuł "Knights of the Zodiac: Saint Seiya" i jest dostępna na Netflixie. 

Nadchodzący film aktorski ma natomiast zadebiutować już 28 kwietnia 2023 roku w Japonii, aczkolwiek na razie wytwórnia nie podała międzynarodowej daty premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.