Tom Holland powróci do roli Spider-Mana na kolejne trzy filmy? Bohater pojawi się ponownie w MCU

14.11.2022 11:42
Tom Holland powróci do roli Spider-Mana na kolejne trzy filmy? Bohater pojawi się ponownie w MCU Fot. Sony Pictures Releasing/Marvel Entertainment/Courtesy Everett Collection/East News

"Spider-Man: No Way Home" zmienił całkowicie losy superbohatera w filmowym uniwersum Marvela - jego osoba została wymazana z pamięci ludzkości, a także stracił wszystkich swoich przyjaciół.

Tom Holland powróci jako Spider-Man na kolejne trzy filmy

To zatem oznacza, że przyszłość bohatera jest całkowicie zależna od kreatywności twórców MCU - nie jest bowiem związany z jakimś większym wątkiem fabularnym. Może też trafić do uniwersum filmowego Sony, w którym czekają na niego już Venom, Morbius, Vulture, a w przyszłości także Kraven Łowca i Madame Web. 

Polecamy

Wygląda jednak na to, że Tom Holland pojawi się nie tylko w nowej solowej trylogii o Spider-Manie, ale także w trzech kolejnych projektach. Jak podaje dziennikarz Jeff Sneider, aktor podpisał właśnie nowy kontrakt, który zobowiązuje go do zagrania w "Spider-Manie 4", a także 5 kolejnych projektach. Nie wiemy jednak, czy to oznacza, że pojawi się w MCU, czy też stricte filmach Sony.

Chyba, że pojawi się w projektach obydwóch firm, co byłoby dość interesującym rozwiązaniem, ale z drugiej strony w MCU jest teraz faza przepełniona alternatywnymi rzeczywistościami i innymi tego typu akcjami, więc w gruncie rzeczy miałoby to sens. 

Polecamy

Oczywiście Sony Pictures, Disney i Marvel Studios na razie nie skomentowali tych interesujących doniesień Jeffa Sneidera, ale sam dziennikarz jest raczej sprawdzonym źródłem informacji, który ma niezłe koneksje.

Plus - nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o kontynuacjach przygód Spider-Mana. Już w grudniu 2021 roku Kevin Feige obiecał, że "No Way Home" to nie jest ostatnia szansa, by zobaczyć Hollanda w roli Pajączka.

Niestety na razie nie wiemy o kolejnej odsłonie serii nic - podobnie zresztą jak i o szerszych planach na przyszłość.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.