Zack Snyder robi kontynuację swojej Ligi Sprawiedliwości? Tajemnicza wiadomość od reżysera

16.03.2023 13:06
Zack Snyder robi kontynuację swojej Ligi Sprawiedliwości? Tajemnicza wiadomość od reżysera Fot. Album Online/East News

Co tu się... Zack Snyder zaskoczył fanów swojej twórczości publikując tajemniczą wiadomość od samego "Lorda Darkseida" z komiksowego uniwersum DC. Co to może oznaczać?

Zack Snyder z tajemniczą wiadomością od Darkseida. Szykuje kontynuacje Ligi Sprawiedliwości?

Zack Snyder z wjechał ostatnio z buta na Twittera, dzieląc się ze światem niepokojącym wideo od samego Darkseida. Mroczny złoczyńca ze świata DC Comics prosił nas o to, by "zapisać datę" 28, 29 i 30 kwietnia 2023 roku.

Polecamy

To oczywiście sprawiło, że fani zaczęli się zastanawiać, co to właściwie może znaczyć. Przecież filmowym oddziałem DC zajmują się teraz Peter Safran i James Gunn, którzy planują już mnóstwo własnych produkcji z "właściwego" uniwersum.

Czyżby szykowali jednak drugi tor, w którym "Snyderverse" dobiegnie końca? Przecież nadal czeka na nas "Flash" i "Aquaman 2", które są pochodnymi poprzednich projektów Snydera. Te natomiast mogą być wstępem do dwóch finałowych odsłon "Ligi Sprawiedliwości", które reżyser planował na wiele lat przed zakończeniem pracy przy filmach spod bandery DC Comics.

Byłoby to rozwiązanie bardzo kosztowne, bo zrobienie dwóch wysokobudżetowych filmów pełnometrażowych to byłby koszt rzędu 500 milionów dolarów, nie licząc marketingu.

Polecamy

Z drugiej strony DC "miałoby ciastko i zjadłoby ciastko" - fani Snydera byliby usatysfakcjonowani, że reżyser miał okazję dokończyć swoją historię, a Warner mógłby raz na zawsze zamknąć ten rozdział filmowego uniwersum DC, skupiając się już w pełni na tym, co wymyślą Safran i Gunn.

Dobrą wiadomością jest, że więcej szczegółów poznamy już całkiem niedługo - Darkseid zapowiedział nam, że wszystkiego dowiemy się 28, 29 i 30 kwietnia 2023 roku. Może nasze spekulacje są zbyt szeroko zakrojone, a całość jest po prostu marketingową głupotką, a Snyder po prostu podzieli się zwiastunem swojego nadchodzącego filmu "Rebel Moon" dla Netflixa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.