Ależ to będzie dobre. Zobaczcie nowy zwiastun "Spider-Man: Across the Spider-Verse" [WIDEO]

14.12.2022 10:59
Ależ to będzie dobre. Zobaczcie nowy zwiastun "Spider-Man: Across the Spider-Verse" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

"Spider-Man: Uniwersum" to jeden z najlepszych filmów animowanych i najprawdopodobniej najlepsza produkcja pełnometrażowa o Pajączku w historii. Już niedługo zobaczymy jej kontynuację w postaci "Across The Spider-Verse"

Spider-Man: Across the Spider-Verse - zobaczcie zwiastun kontynuacji Uniwersum

Nareszcie. Na ten film fani musieli czekać wyjątkowo długo - "Spider-Man: Uniwersum" zadebiutował w kinach w grudniu 2018 roku, zdobywając serca fanów animacji i wielbicieli Pajączka. Produkcja była przyjęta gorąco również przez krytyków i chociaż nie zarobiła ogromnych kroci w box-office, to zdobycie Oscara za najlepszą pełnometrażową animację sprawiło, że Sony musiało zamówić kolejną odsłonę.

Polecamy

Tak się stało i teraz, po 4 latach od premiery pierwowzoru otrzymaliśmy kolejny zwiastun "Spider-Man: Across the Spider-Verse". Ten wygląda absolutnie przecudownie, znowu będzie nas łapał za serducha (cała rozmowa Milesa z jego mamą), a także pokaże nam bratobójczą walkę między różnymi wersjami Pajączków.

Powracają oczywiście Gwen Stacy i Peter B. Parker, a wśród nowych twarzy widzimy m.in. Spider-Woman (Issa Rae), Spider-Punka (Daniel Kaluuya) oraz starego-nowego znajomego Spider-Mana 2099 (Oscar Isaac). Uważni fani zobaczą również Spider-Manów z innych światów - widzimy Petera z gier Insomniac, czy Pajączka z gier na PSX.

Polecamy

Dzieje się dużo, ale na szczęście nie dowiadujemy się z tego materiału zbyt wielu szczegółów na temat np. fabuły produkcji. I dobrze - miło jest być zaskoczonym:

Za najnowszą animację "Spider-Man: Across the Spider-Verse" odpowiadają Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson. Scenarzystami są natomiast Christopher Miller i Dave Callahan. Premiera została zaplanowana na czerwiec 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.