4. sezon "Domu z papieru" w nowej zapowiedzi. Premiera już wkrótce!

24.03.2020 11:30
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, Netflix opublikował nową zapowiedź 4. sezonu "Domu z papieru". Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Profesor i reszta ekipy "naszych ulubionych złodziei" powrócą do nas już wkrótce. By jeszcze bardziej podkręcić atmosferę oczekiwania, platforma Netflix podzieliła się z fanami nowym, pełnym napięcia teaserem. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy 4. sezon ukaże się na platformie?

"Dom z papieru" - nowa zapowiedź 4. sezonu

Nowa zapowiedź 4. sezonu "Domu z papieru" zapowiada się następująco:

Teaser nie zdradza wiele z fabuły, zapowiada jednak pełne napięcia i emocji starcie ekipy Profesora z organami ścigania. Kto wyjdzie cało z tej potyczki i czy ulubienica fanów wygra walkę o życie? Tego dowiemy się już za 10 dni, gdy 4. sezon "Domu z papieru" zadebiutuje na platformie Netflix.

Przeczytaj także

4. sezon "Domu z papieru" ukaże się 3 kwietnia 2020 roku. W kolejnych odcinkach powrócą Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Miguel Herrán, Enrique Arce, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Esther Acebo, Darko Peric, Rodrigo De la Serna, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Najwa Nimri, a także Pedro Alonso i Alba Flores.

Zobacz też: Netflix - nowości na kwiecień 2020. Jakie produkcje zawitają na platformie? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.