„ALF” wraca do telewizji. Wkrótce zobaczymy reboot serialu

Sergiusz Kurczuk
02.08.2018 11:52
„ALF” wraca do telewizji. Wkrótce zobaczymy reboot serialu Fot. IFA Film/East News

Warner Bros. TV ogłosiło, że wkrótce powstanie nowa wersja serialu „ALF”. Jak będzie wyglądać odświeżona wersja przygód kosmity?

Koty znowu nie będą bezpieczne, bo na Ziemie powróci Gordon Shumway lepiej znany jako Alf. Warner Bros. TV zapowiada, że niedługo zobaczymy reboot słynnego sitcomu. Obecnie twórcy nowej wersji serialu szukają scenarzysty, który stworzy nowe przygody melmakianina przypadkowo trafiającego na Ziemię. Od roku 2012 plotkowano o filmie na podstawie serialu, który miało stworzyć studio Sony. 

„ALF” - reboot serialu o kosmicie

Według informacji podanej przez TV Line niebawem pojawią się zupełnie nowe odcinki o obcej formie życia, która rozbiła się na Ziemi i zamieszkała z rodzinną Tennerów. W dobie wszechobecnych remake'ów i rebootów wznowienie serialu „ALF” nie jest niczym zaskakującym. Obecnie lata 80. i 90. są w modzie, więc dawni fani sitcomu na pewno obejrzą nową wersję z sentymentu, a młode pokolenia nieznające oryginału, przyciągnie śmiesznie wyglądający kosmita. Na razie nie podano szczegółowych informacji na temat rebootu historii o Alfie. Fani od dawna czekali na powrót jedzącego koty Gordona Shumwaya. 

Oryginalny serial zadebiutował w amerykańskiej telewizji w roku 1986 na stacji NBC. W ciągu 4 lat wyemitowano 4. sezony, na które składały się 102 odcinki. Do Polski „ALF” trafił dopiero w roku 1991. Historia opowiada o rozbitku z planety Melmac, który zostaje przygarnięty przez rodzinę Tennerów. Uwięziony na Ziemi kosmita przeżywa mnóstwo zabawnych przygód. Jego cechą charakterystyczną jest wielka ochota na zjedzenie kota sąsiadów oraz napiętą relacją z głową rodziny Tennerów. W Alfa wcielił się Mihaly Meszaros, który pojawiał się na ekranie w scenach, wymagających ukazania głównego bohatera w pełnej krasie. Głosu obcemu użyczał Paul Fusco, który był również lalkarzem animującym futrzanego stwora. Fusco był też współtwórcą serialu. Na razie nie wiadomo, czy aktor będzie zaangażowany w nową wersję. Trudno tez powiedzieć, czy twórcy zdecydują się na kukiełkowego Alfa, czy może powołają go do życia za pomocą efektów komputerowych

Po zakończeniu produkcji powstał film „Projekt: ALF” oraz serial animowany opowiadający o życiu Gordona na planecie Melmac. Wydawnictwo Marvel Comics stworzyło również 50 numerów komiksu poświęconego Alfowi. Kosmita dostał też własny program ALF’s Hit Talk Show, który był parodią tego typu audycji telewizyjnych

Na razie nie podano daty premiery serialu „ALF”.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.