Ahsoka Tano pojawi się w 2. sezonie "The Mandalorian". Wiemy, kto ją zagra

21.03.2020 10:14
Ahsoka Tano pojawi się w 2. sezonie "The Mandalorian". Wiemy, kto ją zagra Fot. materiały prasowe/Disney+

Jak podaje serwis Slash Film, Disney postanowił po raz pierwszy zaprezentować widzom Ahsokę Tano w wersji live-action. Postać ma się pojawić w 2. sezonie "The Mandalorian".

"The Mandalorian" powiększył się o jedną bardzo ważną postać. Jak podaje Slash Film, w serialu pojawi się fanowska ulubienica Ahsoka Tano. Bohaterkę Wojen Klonów i byłą uczennicę Anakina Skywalkera zagra Rosario Dawson, która od lat była wybierana przez fanów do zagrania dorosłej wersji postaci (taką widzieliśmy w serialu "Star Wars: Rebels"). Ahsoka niedawno pojawiła się w nowym odcinku finałowego sezonu "Gwiezdnych wojen: Wojen Klonów" dla Disney+.

The Mandalorian - Ahsoka Tano w 2. sezonie serialu

Postać zadebiutowała w filmie animowanym "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów", a jej rola została skutecznie rozbudowana w serialu o tym samym tytule. Tano jest uczennicą Anakina Skywalkera, która szybko dowiaduje się, że jej mistrz nie jest konwencjonalnym Jedi. Postać szybko zdobyła serca fanów, a Ahsoka odgrywała w serialu coraz większą rolę.

Przeczytaj także

Niedawno powróciła w "Wojnach Klonów" jako nieco starsza nastolatka, a jako dorosła kobieta pojawia się w "Star Wars: Rebels". 

Jak dowiadujemy się w drugim z seriali, Ahsoka przeżyła wydarzenia przedstawione w "Powrocie Jedi", co teraz jest oczywiste - w końcu "The Mandalorian" dzieje się kilka lat po zwycięstwie Rebelii. 

Disney+ nie wypowiedział się oficjalnie na temat Ahsoki i Rosario Dawson, ale nie przeszkodziło to m.in. BossLogikowi w zaprezentowaniu, jak aktorka może wyglądać w roli Tano:

"The Mandalorian" powróci na ekrany telewizorów w październiku 2020 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.