Apple oferuje swoje filmy i seriale za darmo na czas epidemii

10.04.2020 11:39
Apple oferuje swoje filmy i seriale za darmo na czas epidemii Fot. . John Lamparski/Getty AFP/East News

Firma Apple postanowiła umilić czas wszystkim osobom na kwarantannie i daje dostęp do kilku seriali swojej produkcji za darmo na czas trwania epidemii koronawirusa.

W listopadzie ubiegłego roku Apple wystartował z serwisem streamingowym Apple TV+, oferującym oryginalne produkcje: filmy i seriale, stworzone specjalnie na potrzeby nowej platformy.

Apple TV+ - oferta 

W serwisie dostępnych jest obecnie 13 seriali, 3 filmy pełnometrażowe oraz 3 programy dokumentalne/talk show. Oferta wciąż jest jednak powiększana.

Przeczytaj także

Flagowym serialem nowego serwisu jest „The Morning Show” z Jennifer Anniston, Reese Witherspoon oraz Stevem Carrellem w rolach głównych. Produkcja, opowiada o pracownikach stacji telewizyjnej, którzy muszą poradzić sobie z informacją, że jeden z nich mógł molestować swoje koleżanki. Serial zyskał przychylność widzów i krytyków. Produkcja dostała trzy nominacje do Złotych Globów.

Produkcje Apple TV+ „za darmo dla wszystkich”

Teraz firma Apple postanowiła umilić czas osobom, które podczas epidemii siedzą w domach i zapewnić im rozrywkę w nadchodzącym okresie.

Przeczytaj także

Apple oferuje użytkownikom swojego sprzętu (a także osobom, które posiadają urządzenia obsługujące aplikację Apple TV, jak nowe modele telewizorów LG i Samsung) darmowy dostęp do wybranych produkcji ze swojej platformy.

W ofercie znalazły się:

  • serial z pogranicza thrillera i horroru „Servant” od M. Night Shyamalana, reżysera filmów „Szósty zmysł”, „Split” i „Znaki”
  • serial science-fiction „For All Mankind”, w którym poznamy alternatywną wersję historii, gdy Związek Radziecki jako pierwszy dotarł na Księżyc
  • młodzieżowy serial „Dickinson”, opowiadający o młodości pisarki i poetki  Emily Dickinson
  • serialową antologię „Little America”, przyglądającą się życiu emigrantów w Stanach Zjednoczonych
  • serial dla dzieci „Ghostwriter”, o grupie przyjaciół, którzy za sprawą magicznej maszyny do pisania poznają prawdziwych bohaterów słynnych powieści
  • serial dla dzieci „Helpsters”, z przypominającymi Muppety kukiełkami
  • serial dla dzieci „Snoopy w kosmosie”, opowiadający nowe przygody słynnego animowanego pieska
  • film dokumentalny „The Elephant Queen”, przyglądający się życiu słoni.

Produkcje, za darmo i bez żadnego abonamentu mogą oglądać wszyscy użytkownicy urządzeń Apple w 100 krajach, w których dostępna jest usługa, w tym w Polsce i USA. Aby obejrzeć produkcje, należy na swoim urządzeniu firmy Apple wejść w aplikację Apple TV i zalogować się do konta Apple ID.

Przeczytaj także

Pozostałe produkcje, w tym wspomniane już "The Morning Show" możemy zobaczyć po wykupieniu usługi. Istnieje jednak darmowy 7-dniowy okres próbny. Na dodatek pierwsze odcinki wszystkich seriali w ofercie można zobaczyć za darmo "na zachętę".  

Jest to kolejne działanie dużej korporacji, mające na celu nie tylko promocję swoich usług, ale także zapewnienie rozrywki widzom, którzy podczas przedłużającego się okresu siedzenia w domu, mogą poszukiwać nowych form spędzania czasu.

 Czytaj także: 14 kinowych hitów, które już zobaczysz online. W tym "Parasite" i "Hejter"

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.