Baby Groot ma konkurencję. Poznajcie nową najsłodszą postać Marvela

16.12.2020 14:16
Baby Groot - Strażnicy Galaktyki 2 - kadr z filmu Marvela Fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W serialu Marvela "Hawkeye" zadebiutuje niebawem nowa urocza postać. Ma szansę zdetronizować Baby Groota w kategorii najsłodszy bohater MCU.

Nie ma co się oszukiwać. W świecie filmów Marvela nie pojawia się zbyt wiele uroczych postaci, które roztapiają serca nawet najbardziej nieczułych ludzi. Ale nawet gdyby była ich cała chmara, Baby Groot ze "Strażników Galaktyki" i tak bije wszystkich na głowę. Stało się jednak niemożliwe i w MCU zadebiutuje niebawem nowa postać, która jest o wiele słodsza niż kosmiczny bohater.

"Hawkeye" - nowa najsłodsza postać zadebiutuje w serialu Marvela

Chociaż kręcony właśnie "Hawkeye" będzie dość realistyczną historią o bardzo ludzkim superbohaterze, szkolącym swoją następczynię, nie oznacza to, że w serialu zabraknie odrobiny luzu od walki z rosyjską mafią w dresach i nową niebezpieczną przeciwniczką.

Polecamy

Za miłe akcenty odpowiadać będzie zupełnie nowa postać, dobrze znana czytelnikom komiksów Marvela. Mowa o psie imieniem Lucky, który znany jest również jako Pizza Dog. Zwierzak zadebiutował w komiksowej serii "Hawkeye" autorstwa Matta Fractiona i Davida Aji. Pojawi się w też w nadchodzącym serialu Marvela.

Polecamy

W Pizza Doga wcieli się suczka imieniem Jolt. Od oficjalnego potwierdzenia w obsadzie psiej aktorki, Instagram Jolt przeżył  prawdziwe oblężenie fanów. Ostatnio miłośnicy pieska oraz wszyscy fani łucznika Avengers mieli okazję rozczulić się nad uroczym zdjęciem z planu serialu, udowadniającym, że ksywka Pizza Dog nie wzięła się z powietrza.

To jednak niejedyna fotografia Jolt pochodząca z planu zdjęciowego serialu "Hawkeye". Na profilu golden retrievera możemy znaleźć również zdjęcie z Nowego Jorku. Jak widać, psiak nie musi mieć na sobie pudełka po pizzy, by wywołać efekt roztopionego serca. Jest po prostu słodki.

Komiksowy Lucky/Pizza Dog był zwierzakiem adoptowanym przez Clinta Bartona. Pies uratował herosowi życie, kiedy Hawkeye wdał się w bójkę z organizacją przestępczą zwaną The Tracksuit Mafia, która również będzie obecna w serialu. Niestety w wyniku walki zwierzak stracił lewe oko. Nadchodzący serial czerpie całymi garściami z runu Fractiona, więc niewykluczone, że "Hawkeye" pokaże podobne losy Pizza Doga.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

W serialu zobaczymy jak miano Hawkeye'a przechodzi z Clina Bartona na młodą Kate Bishop. Niestety nauka superbohaterskiego żywota nie pójdzie tak gładko, jakby to się mogło wydawać i główni bohaterowie wplączą się w niejedną niebezpieczną sytuację. Oprócz Jolt w rolach głównych wystąpili Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox i Zahn McClarnon. Premiera serialu "Hawkeye" odbędzie się prawdopodobnie pod koniec roku 2021 na Disney+.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.