"Bridgertonowie": W hicie Netflixa wystąpił syn Krzysztofa Cugowskiego [FOTO]

28.03.2021 12:31
bridgertonowe Fot. materiały prasowe Netflix

Krzysztof Cugowski Junior, znany zagranicą jako Chris Cugowski, stawia pierwsze poważne kroki w aktorstwie. 22-latek wystąpił w "Bridgertonach" - największym hicie wśród wszystkich seriali Netflixa.

Syn Krzysztofa Cugowskiego został aktorem

Chyba wszyscy w Polsce kojarzą synów Krzysztofa Cugowskiego, którzy występowali na scenie jako zespół Bracia. Mało kto wie jednak, że prócz Piotra i Wojciecha, lider Budki Suflera ma także syna Krzysztofa, który w przeciwieństwie do starszego rodzeństwa nie poszedł w ślady ojca, lecz został aktorem. W 2018 roku, kiedy gościł wraz z ojcem w telewizji śniadaniowej, powiedział:

Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją.
Zobacz także

Bridgertonowie: Krzysztof Cugowski Junior w hicie Netflixa

Chris Cugowski, bo tak przedstawia się w Wielkiej Brytanii, ma 22 lata i jest studentem aktorstwa na Uniwersytecie w Winchester. Zagraniczne studia pozwoliły mu dostać angaż w największym z wszystkich dotychczasowych hitów Netflixa. Pierwsze informacje na temat jego występu w "Bridgertonach" pojawiały się już w 2019 roku, kiedy Cugowski Senior potwierdził, że jego najmłodszy syn otrzymał małą rolę w nadchodzącej produkcji Netflixa. Powiedział wtedy:

Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą.
Polecamy

Swoimi zdjęciami w pełnej charakteryzacji syn Cugowskiego pochwalił się na Instagramie już w grudniu 2020, ale dopiero teraz obiegły one całą Polskę. W opisie udostępnionych fotografii czytamy:

Trzeba było trochę poczekać, ale wreszcie mogę pokazać Wam prawdziwy powód, dla którego zapuszczałem bokobrody przez ostatnie kilka miesięcy. Sprawdźcie Bridgertonów na Netflix. Możecie tam zobaczyć znajomą twarz. 

Chris pojawił się w pierwszym sezonie serialu. Nie wiadomo, czy zobaczymy go także w drugiej odsłonie tego wielkiego hitu, którą Netflix zapowiedział w styczniu 2021 roku.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.