Bunt maszyn w nowym zwiastunie 3. sezonu "Westworld"

21.07.2019 12:13
Westworld|undefined Fot. kadr z serialu Westworld

Stacja HBO zaprezentowała pełną zapowiedź 3. sezonu serialu science fiction pod tytułem "Westworld". W zapowiedzi zbuntowane androidy postanowiły odegrać się na ludzkości.

Podczas San Diego Comic Con 2019 HBO zaprezentowało pełnoprawny zwiastun jednego z najpopularniejszych seriali stacji - 3. sezon "Westworld". Produkcja science fiction opowiadająca o ludziach bawiących się kosztem przypominających człowieka androidów powraca w wielkim stylu. 2. sezon "Westworld" zakończył się cliffhangerem, który sprawił, że fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują na kolejne odcinki serialu. 

"Westworld" sezon 3 - nowy ziastun serialu HBO

W finale poprzedniego sezonu trójka hostów zdołała uciec z cybernetycznego parku rozrywki. Androidy przeniknęły do rzeczywistego świata i planują zemstę na ludziach, którzy zgotowali im straszny los. DoloresBernard wrócili do swoich oryginalnych ciał. Jakie są motywacje trzeciego tajemniczego hosta znanego jako Charlotte?

W zwiastunie nie zabrakło scen akcji, ale pojawiają się również wątki dramatyczne. W nowym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów. Osią nadchodzących odcinków "Westworld" będą losy androidów w prawdziwym świecie. Tylko od nich zależy, co się z nimi stanie i w jakich ludzi finalnie się przeistoczą. W nowych odcinkach pojawi się zupełnie nowy park rozrywki. Tym razem tematem przewodnim będą czasy II wojny światowej. Widzowie będą mieli też okazję powrócić do Delos, gdzie znajdują się wszystkie parki. 

Przeczytaj także

"Westworld" sezon 3 - kiedy premiera?

Do obsady powróciły gwiazdy poprzednich sezonów serialu. Na ekranie zobaczymy więc Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffreya Wrighta, Luke'a Hemswortha oraz Eda Harrisa. W "Westworld" zadebiutują też zupełnie nowi bohaterowie, w których wcielili się międy innymi Aaron Paul ("Breaking Bad"), Lena Waithe, Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok") oraz Vincent Cassel. Premiera 3. sezonu serialu została zaplanowana na rok 2020. Na razie nie zdradzono konkretnej daty premiery "Westworld". Serial trafi na antenę HBO oraz platformę HBO GO

Zobacz też: „Westworld”: covery rockowych kawałków na ścieżce dźwiękowej serialu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.