„Chilling Adventures of Sabrina”: oficjalny zwiastun serialu o nastoletniej czarownicy

Natalia Hluzow
03.10.2018 17:54
Sabrina serial Netflix|undefined Fot. kadr z wideo

Oficjalny zwiastun „Chilling Adventures of Sabrina” wprowadza nas do pełnej grozy i humoru opowieści o trudnych wyborach 16-letniej Sabriny Spellman.

Nie zawsze 16. urodziny są tak supersłodkie jak w programie MTV. Nawet jeśli jest się uroczą blondyneczką z amerykańskiego przedmieścia. O tym, jak ciężkie wybory mogą stać przed 16-letnią dziewczyną, już niebawem przekona się Sabrina Spellman. A wraz z nią użytkownicy Netfliksa, którzy czekają na premierę serialu „Chilling Adventures of Sabrina”.

Sabrina 2018 serial Netflix plakat Fot. foto: materiały prasowe Netflix

„Chilling Adventures of Sabrina” – oficjalny zwiastun

Przedsmak tego, jak będzie wyglądała nowa, mroczna wersja opowieści o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, otrzymaliśmy już na zdjęciach z serialu oraz w przerażającym teaserze „Chilling Adventures of Sabrina”. Pierwszy pełny zwiastun wprowadza nas do historii, z którą przyjdzie zmierzyć się odmienionej bohaterce. Prezentuje też pozostałych bohaterów – zarówno rodzinę Sabriny, jej zwyczajnych przyjaciół oraz potężnych czarodziejów, którzy ścigają główną bohaterkę.

Kiedy premiera serialu o Sabrinie?

Jak widać w powyższym zwiastunie, w nowej wersji historii Sabriny kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i czarnej magii, jednak nie brakuje też humoru, z którego słynął sit-com z lat 90.  „Chilling Adventures of Sabrina” jest adaptacją uznanego komiksu o tym samym tytule, którego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa, odpowiedzialny również za serial.

W roli tytułowej czarownicy wystąpi Kiernan Shipka. W pozostałe postaci wcielą się: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Mroczna opowieść o dorastaniu nastoletniej czarownicy trafi na platformę Netflix już 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.