Członek ekipy został zastrzelony na planie serialu "Law & Order". Ruszyło śledztwo w sprawie

20.07.2022 16:01
Członek ekipy został zastrzelony na planie serialu "Law & Order". Ruszyło śledztwo w sprawie Fot. materiały prasowe/NBC

Tragiczne wieści z planu "Law & Order: Organized Crime" - zamordowano jednego z członków ekipy pracującej przy produkcji.

Na planie serialu zamordowano członka ekipy

Jak podaje Deadline, na planie serialu "Law & Order: Organized Crime" doszło do morderstwa. Ofiarą został 31-letni parkingowy Johnny Pizarro z Queens. Według raportów policyjnych, mężczyzna siedział w samochodzie na planie serialu Universal Television. Firma oczywiście wstrzymała produkcję.

Tak jak wspomnieliśmy, Pizarro siedział w samochodzie na terenie Greenpoint i został postrzelony około 5:15 rano. Zabrano go do pobliskiego szpitala Woodhull Center w Brooklynie, gdzie około 6 rano lekarze stwierdzili zgon. Na razie w sprawie nie zatrzymano żadnego podejrzanego.

Stacja NBC i Universal Television oczywiście podzieliły się oficjalnymi oświadczeniami na temat sytuacji:

Jesteśmy niezwykle zasmuceni i zszokowani wieścią o tym, że członek naszej załogi został zamordowany na terenie naszego planu. Pracujemy z lokalną policją i czekamy na wyniki ich postępowania. Nasze serca są teraz z rodziną i bliskimi ofiary. Prosimy o respektowanie ich prywatności w tej trudnej sytuacji.

Twórcy pracują obecnie nad 3. sezonem "Law & Order: Organized Crime", który ma zadebiutować już we wrześniu 2022 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.