Czy kultowa postać z "The Walking Dead" będzie w końcu uprawiać seks? Twórca serialu unika odpowiedzi na pytanie

09.11.2020 11:29
The Walking Dead - obsada: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Danai Gurira i Jeffrey Dean Morgan |undefined Fot. London Entertainment/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

"The Walking Dead" zmierza do końca, a jeden z kluczowych i bohaterów wciąż nie ma życia seksualnego. Czy w przyszłości się to zmieni? Twórca serialu odpowiada wymijająco.

Serial "The Walking Dead" trwa już ponad dekadę. W trakcie 10 sezonów pojawiło się wiele postaci, które wchodziły ze sobą w rozmaite interakcje. Chociaż hit stacji AMC opowiada o apokalipsie zombie, nie brakuje bardziej przyziemnych tematów, dotyczących ludzkości. Jednym z nich jest seks. Okazuje się, że jeden z ulubieńców widzów, nie miał w tej materii zbyt wiele przeżyć. Co czeka go w przyszłości?

"The Walking Dead" - Daryl Dixon nie uprawiał seksu?

Chociaż serial "The Walking Dead" powstał na podstawie komiksu Roberta Kirkmana, w papierowym oryginale wiele wydarzeń wyglądało inaczej. W telewizyjnej adaptacji pojawiły się też postacie, których nie ma w komiksowej serii.

Przeczytaj także

Jednym z takich bohaterów jest grany przez Norman Reedusa Daryl Dixon. Kiedy z serialu odszedł Andrew Lincoln wcielający się w Ricka Grimesa, Daryl stał się nowym protagonistą. Rick w ciągu swoich przygód miał kilka partnerek, z którymi łączyła go głębsza więź. Dixon jako postać introwertyczna raczej nie wchodził w relacje damsko-męskie, przez co fani od jakiegoś czasu zaczęli podejrzewać, że jest homoseksualny lub aseksualny. Twórcy zaprzeczyli tym domysłom, ale serial zbliża się do końca, a Daryl jak nie uprawiał seksu, tak go nie uprawia.

Przeczytaj także

Scott Gimple - showrunner i producent wykonawczy "The Walking Dead" udzielił niedawno wywiadu serwisowi Looper. Podczas rozmowy został zapytany o seksualną przyszłość Daryla i podejrzenia widzów, którzy sądzą, że bohatera może łączyć coś z Carol graną przez Melissę McBride. Jak Gimple odpowiedział na to pytanie?

Nie zagłębiając się w ten wątek, powiedziałbym, że Daryl i Carol mają jeden z najbardziej intymnych związków, jakie widzieliśmy w serialu. Powiem tylko tyle. Ale zdradzę, że wkrótce zobaczymy nowy wymiar postaci Daryla, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy w serialu. I to będzie… Nie mogę się doczekać, aż zobaczę tę odsłonę Daryla Dixona.

Wymijająca odpowiedź nie zdradziła zbyt wiele na temat dalszych losów Daryla. Trudno powiedzieć, o jakiej sferze życia Dixona Gimple wspomniał w wywiadzie. Być może fani w końcu przestaną martwić się o życie seksualne bohatera, ale nie wykluczone, że twórca miał na myśli coś zupełnie innego.

Przeczytaj także

"The Walking Dead" - kiedy premiera nowych odcinków?

Twórcy oryginalnie planowali, by wraz z 10. rocznicą serialu zakończyć produkcję sezonem 11., ale pandemia koronawirusa sprawiła, że harmonogram uległ zmianie. Z tego powodu na finał produkcji, trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy. Twórcy postanowili jednak wynagrodzić widzom komplikacje i przygotowali sześć bonusowych odcinków przedostatniego sezonu. Mają zadebiutować na AMC na początku roku 2021. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Twórca "The Walking Dead" w końcu zdradził, skąd wzięła się apokalipsa zombie

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.