DC Universe ogłosiło grafik seriali superbohaterskich nowej platformy streamingowej

Sergiusz Kurczuk
05.10.2018 14:21
DC Universe ogłosiło grafik seriali superbohaterskich nowej platformy streamingowej Fot. materiały prasowe

Podczas New York Comic Con 2018 DC Universe ogłosiło grafik seriali superbohaterskich, które trafią na platformę streamingową w ciągu najbliższych 14 miesięcy.

15 września 2018 roku w Stanach Zjednoczonych wystartowała platforma DC Universe, na której znajdą się różne produkcje filmowe i telewizyjne oparte na komiksach DC Comics. Oprócz znanych już filmów i seriali serwis streamingowy stworzy oryginalne tytuły. Jednym z nich jest adaptacja przygód nastoletnich superbohaterów, czyli „Titans”. To jednak niejedyny serial, który zawita na DC Universe. Z okazji tegorocznego Comic Conu w Nowym Yorku, pojawił się harmonogram, w którym zaprezentowano, kiedy pojawią się kolejne seriale o superbohaterach DC. 

DC Universe - rozpiska oryginalnych seriali platformy

Przedstawiciele DC Universe postanowili zaprezentować nowy produkt dla fanów wydawnictwa, przedstawiając grafik oryginalnych aktorskich i animowanych tytułów, które trafią na serwis w ciągu najbliższych 14 miesięcy. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć aż 6 seriali, rozgrywających się w świecie DC. Podano również daty i czas emisji nowych produkcji. Poniżej przedstawiamy pełen harmonogram DC Universe. 

DC Universe Fot. foto: materiały prasowe

Jak widać, widzowie nie będą mieli chwili oddechu, ponieważ koniec jednego to początek kolejnego serialu. Dwie pozycje zazębiają się, więc fani DC będą mieli w czym wybierać. To dość sprytne posunięcie, dzięki któremu nie trzeba będzie oczekiwać w nieskończoność na premierę kolejnej produkcji, bo ten czas umili inny serial. 

DC Universe - kiedy premiery nowych seriali?

Zaprezentowano sześć tytułów. Na pierwszy ogień idzie oczywiście „Titans”, który zadebiutuje jeszcze w pierwszej połowie października 2018. Emisja zakończy się przed nowym rokiem. 2019 rozpocznie nowy sezon „Young Justice”. Serial będziemy oglądać do lutego. Natomiast od lutego do maja 2019 prześledzimy przygody kolejnej supergrupy - „Doom Patrol”. Lato będzie należeć do dwóch produkcji - kolejnego sezonu „Young Justice” i serialu „Swamp Thing”. Pod koniec sierpnia 2019 rozpocznie się nadawanie „Stargirl”, którą będziemy oglądać do listopada. W połowie października zadebiutuje natomiast solowa produkcja o „Harley Quinn”, której pierwszy sezon zakończy się na początku roku 2020. Co tydzień pojawi się kolejny odcinek danego serialu. 

Niestety nie wiadomo, kiedy będzie nam dane oglądać produkcje DC Universe w Polsce. Na razie nie podano informacji o wprowadzeniu platformy w naszym kraju. Polski oddział Netflixa zapowiedział jednak, że wyemituje na swoim serwisie „Titans”, jednak nie zdradził dokładnej daty premiery serialu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.