Disney+ z promocją na Disney Day. Miesiąc serwisu możecie dostać za niecałą dyszkę

08.09.2022 14:58
Disney+ z promocją na Disney Day. Miesiąc serwisu możecie dostać za niecałą dyszkę Fot. materiały prasowe/Disney+

Z okazji Disney+ Day, fani otrzymają możliwość subskrypcji Disney+ w specjalnej ofercie promocyjnej. Jakie są zasady tej promocji?

Disney+ w specjalnej cenie z okazji Disney Day

Już od godz. 6:00 rano 8 września do godziny 8:59 20 września nowi i powracający subskrybenci mogą otrzymać pierwszy miesiąc z Disney+ w cenie 6,99 zł. Wystarczy wejść na stronę serwisu.

Polecamy

Disney+ Day jest wprowadzeniem do D23 Expo, wyjątkowego wydarzenia, odbywającego się 9-11 września 2022 roku w Anaheim. Tam możemy się spodziewać debiutu wielu zwiastunów nadchodzących filmów i seriali ze świata Marvela, Star Wars, a także bajek dla dzieci od Disney Animation i Pixara.

Wśród wcześniej zapowiedzianych tytułów znalazły się nowe filmy i seriale od Disneya, animacje Pixara, produkcje Marvela, kolejne części sagi "Gwiezdnych Wojen", oraz programy National Geographic i Star.

Polecamy

Platforma ogłosiła, dwa dodatkowe debiuty specjalne. Do wcześniej ogłoszonych globalnych premier z okazji Disney+ Day dołączają nowe premierowe produkcje - już teraz na platformie dostępne są: elektryzujący film koncertowy ikon muzyki pop XXI wieku "BTS w LA: Zapraszamy na scenę" i produkcja prezentująca kulisy nadchodzącej premiery serialu oryginalnego Disney+ od Lucasfilm - "Andor". 

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.