"Dom z papieru" doczeka się kolejnego serialu! Głównym bohaterem będzie Berlin

01.12.2021 10:43
"Dom z papieru" doczeka się kolejnego serialu! Głównym bohaterem będzie Berlin Fot. materiały prasowe/Netflix

Serial "Dom z papieru" zbliża się do końca, ale jak mówi stare powiedzenie "nie zabija się kury, która znosi złote jaja". Dlatego też Netflix ogłosił powstanie pierwszego spin-offu produkcji.

Dom z papieru doczeka się spin-offu o Berlinie

Opowieść, rozpoczęta przez pomysłodawcę i showrunnera Alexa Pinę dobiega już końca. Finałowe odcinki mają zadebiutować na Netflix już 3 grudnia 2021 roku, ale platforma już teraz ogłosiła, że nie jest to koniec przygód (przynajmniej niektórych) członków ekipy. 

Polecamy

Na Twitterze opublikowano krótki teaser z postacią Berlina, który zapowiada, że premiera spin-offu o tytułowym bohaterze odbędzie się w 2023 roku. W główną rolę wciela się Pedro Alonso. 

Niestety nie wiemy poza tym praktycznie nic o nadchodzącym serialu. Spodziewamy się, że więcej szczegółów otrzymamy dopiero w przyszłym roku.  

Polecamy

Grupa przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg - wojsko.

Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę. Pierwsza połowa 5. części serialu jest dostępna od 3 września 2021 roku. Tak jak wspomnieliśmy, drugą połowę będzie można obejrzeć od 3 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.