"El Camino": Aaron Paul streścił całe "Breaking Bad" w niecałe 3 minuty [WIDEO]

11.10.2019 09:09
Breaking Bad|undefined Fot. kadr z serialu Breaking Bad

11 października 2019 roku na Netflix trafił film "El Camino" - kontynuacja serialu "Breaking Bad". Aaron Paul postanowił streścić cały serial dla osób, które go nie oglądały lub nie pamiętają wydarzeń z hitu AMC.

Na Netfliksie pojawił się film "El Camino" będący kontynuacją słynnego serialu "Breaking Bad". Ostatni odcinek produkcji wyemitowano ponad 6 lat temu, więc siłą rzeczy niektóre wątki mające znaczenie w filmie mogły umknąć nawet najwierniejszym fanom historii dwóch mężczyzn produkujących narkotyki. Żeby być na bieżąco, nie musicie jednak oglądać od początku wszystkich 5 sezonów "Breaking Bad". Wyręczy Was w tym gwiazdor serialu i filmu "El Camino" Aaron Paul.

"El Camino" - streszczenie "Breaking Bad"

W związku z premierą filmu stworzonego przez Netflix aktor był gościem w programie Jimmy'ego Kimmela. Dostał tam ciekawe zadanie. Musiał streścić wszystkie odcinki "Breaking Bad" w mniej niż trzy minuty. O dziwo udało mu się to, chociaż trzeba przyznać, że osoby nieoglądające serialu mogą mieć kłopoty ze zrozumieniem, o czym mówi odtwórca Jesse'ego Pinkmana.

Paul wspomina między innymi o "tacie Jessiki Jones, który się smuci i postanawia zderzyć ze sobą dwa samoloty". Gwiazdor "Breaking Bad" postanowił więc podejść do swojego zadania w bardzo kreatywny sposób.

Przeczytaj także

Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "El Camino":

Netflix prezentuje "El Camino" - film "Breaking Bad", który ponownie zgromadzi fanów Jesse'ego Pinkmana (zdobywcy Emmy Aarona Paula). Po dramatycznej ucieczce z niewoli Jesse musi uporać się z własną przeszłością, żeby móc ruszyć dalej. Ten trzymający w napięciu thriller został wyreżyserowany przez Vince'a Gilligana - twórcę "Breaking Bad". Film  wyprodukowali Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

"El Camino" - kiedy premiera?

Film dla fanów "Breaking Bad" trafił do bazy platformy Netflix 11 października 2019 roku i jest dostępny dla wszystkich abonentów serwisu. W pozostałych rolach wystąpili Charles Baker, Matt Jones, Jonathan Banks oraz Larry Hankin. Twórcy zaprezentowali również zakulisowe nagranie z planu zdjęciowego filmu. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.