Ewan McGregor zdradził, że przeniesiono datę premiery "Obi-Wana Kenobiego". Kiedy zobaczymy produkcję?

01.04.2022 10:35
Ewan McGregor zdradził, że przeniesiono datę premiery "Obi-Wana Kenobiego". Kiedy zobaczymy produkcję? Fot. materiały prasowe/Disney+

Ewan McGregor podzielił się niedawno nowościami na temat nadchodzącego serialu "Obi-Wan Kenobi" - ten niestety został opóźniony. Aktor miał też dobrą wiadomość dla fanów.

Ewan McGregor zdradził, że opóźniono serial o Obi-Wanie

Serial "Obi-Wan Kenobi" miał pierwotnie zadebiutować 25 maja 2022 roku na platformie Disney+. Niestety, w oficjalnym wideo z Ewanem McGregorem w roli głównej dowiedzieliśmy się, że platforma postanowiła opóźnić wyczekiwaną produkcję o legendarnym mistrzu Jedi.

Polecamy

Na szczęście ta "obsuwa" potrwa zaledwie kilkadziesiąt godzin - McGregor zdradził bowiem, że "Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje w piątek 27 maja 2022 roku. Na tym jednak nie koniec wieści - w zamian za to opóźnienie, platforma postanowiła zaprezentować nam tego samego dnia nie jeden, a aż dwa odcinki "Kenobiego". Potwierdzenie wieści z ust samego gwiazdora serii zobaczycie poniżej:

Co ciekawe, na stronie StarWars.com możemy przeczytać, że kolejne odcinki serialu będą debiutowały już w środy, czyli tak jak pierwotnie zakładano. To w sumie dobra wieść dla fanów - na trzeci odcinek będziemy bowiem czekali tylko 5 dni, a nie 7. 

Polecamy

25 maja 2022 roku to wyjątkowa data - jest to bowiem 45. rocznica premiery oryginalnego filmu "Gwiezdne wojny". Disney najprawdopodobniej zaplanował jakąś celebrację na weekend 27-29 maja, co może się łączyć w jakiś sposób z debiutem "Obi-Wana Kenobiego".

Wiemy, że oprócz Ewana McGregora i Haydena Christensena (który powróci w roli Dartha Vadera), w serialu zobaczymy też m.in. Kumaila Nanjianiego, Indirę Varmę, Ruperta Frienda, O’Shea Jacksona Juniora, Sung Kanga, Mayę Erskine, Simone Kessell oraz Benny'ego Safdiego. Tak jak wspomnieliśmy, dwa pierwsze odcinki zadebiutują na Disney+ już 27 maja 2022 roku.

My natomiast pierwsze kilka odcinków będziemy mogli oficjalnie i legalnie obejrzeć już 14 czerwca, kiedy to Disney+ wystartuje w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.