"Falcon and the Winter Soldier" - trzęsienia ziemi przerwały zdjęcia do serialu Marvela

14.01.2020 10:37
Anthony Mackie i Sebastian Stan|undefined Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Ekipa pracująca nad serialem Marvela "Falcon and the Winter Soldier" musiała przerwać zdjęcia z powodu trzęsień ziemi, które nawiedziły Portoryko.

Obecnie trwają prace nad serialem Marvel Studios "Falcon and the Winter Soldier". Niestety produkcja została zawieszona ze względu na klęski, które dotknęły Portoryko, gdzie rozpoczęto zdjęcia do solowych przygód dwóch bliskich przyjaciół Kapitana Ameryki. Czy ekipie groziło niebezpieczeństwo?

"Falcon and the Winter Soldier" - trzęsienia ziemi przerwały zdjęcia

Jak podaje Deadline, trzęsienia ziemi w Portoryko przeszkodziły twórcom serialu "Falcon and the Winter Soldier" w produkcji. Przerwa miała być tymczasowa, bo zdjęcia miały ruszyć w drugim tygodniu stycznia 2020 roku, ale najnowsze doniesienia sugerują, że powrót na plan został wstrzymany do odwołania. Niewykluczone, że twórcy zdecydują się na inną lokację. Według oryginalnych planów produkcyjnych zdjęcia miały trwać dwa tygodnie i rozpocząć się 14 stycznia 2020 roku.

Przeczytaj także

Trzęsienia ziemi w Portoryko rozpoczęły się w czwartek 9 stycznia 2020. Magnituda pierwszego uderzenia wynosiła 6,4. Epicentrum znajdowało się na południowym wybrzeżu. Było to największe trzęsienie ziemi wyspy w tym stuleciu. W sobotę 11 stycznia doszło do kolejnego wstrząsu. Wskaźniki zanotowały magnitudę 5,9. Lokalny portal Butaca del Medio podaje, że serial miał być kręcony w mieście Arecibo na północy kraju. Na razie nie wiadomo, czy ekipa serialu powróci do Portoryko.

Przeczytaj także

"Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Za serial odpowiada Kari Skogland. W pozostałych rolach zobaczymy Anthony'ego Mackiego, Sebastiana Stana, Emily VanCamp, oraz Daniela Brühla. Na razie nie zdradzono daty premiery "Falcon and the Winter Soldier". Wiadomo jedynie, że serial zadebiutuje jesienią 2020 roku na platformie Disney+.

Przeczytaj także

Zobacz też: Sebastian Stan jako Bucky Barnes na pierwszych zdjęciach z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.