"Falcon and the Winter Soldier" - w serialu Marvela zadebiutuje nowy Bucky

26.11.2019 09:04
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Najnowsze informacje z planu serialu "Falcon and the Winter Soldier" sugerują, że w produkcji pojawi się zupełnie nowa postać - nowego Bucky'ego.

Już za kilka miesięcy na platformie Disney+ zobaczymy pierwszy serial MCU, który będzie miał w końcu rzeczywiste powiązanie z fabułą kinowych hitów. Mowa o produkcji "Falcon and the Winter Soldier", w której oprócz dobrze znanych bohaterów drugoplanowych, zobaczymy zupełnie nowe postacie. Najprawdopodobniej  widzowie będą mieli okazję poznać bohatera znanego jako Battlestar.

"Falcon and the Winter Soldier" - nowy Bucky zadebiutuje w serialu Marvela?

Jak podaje serwis Murphy's Multiverse, na planie zdjęciowym serialu Marvela zauważono szczegół, który świadczy o tym, że w serialu zadebiutuje zupełnie nowy Bucky. Chodzi o fotografię, przedstawiającą kwiaciarnie o nazwie Hoskin's Family Flowers. Laikom być może nic to nie mówi, ale fani komiksów Marvela doskonale wiedzą, do jakiej postaci jest to nawiązanie. Chodzi o Lemara Hoskinsa czyli superbohatera o pseudonimie Battlestar, znanego również jako Bucky.

334 Fot. foto: Captain America #334

Battlestar zadebiutował w 1986 roku na kartach komiksu "Captain America" #323. Hoskins posiada podobne moce, co Kapitan Ameryka oraz U.S. Agent. Ten drugi pojawi się w serialu. Wcieli się w niego Wyatt Russell. Battlestar pojawił się w okresie, kiedy U.S. Agent zastępował Capa. Pełnił wtedy rolę nowego Bucky'ego. Po jakimś czasie porzucił sekretną tożsamość Jamesa Barnesa, stworzył sobie nowy kostium i przybrał miano Battlestara. Wielokrotnie łączył siły ze Stevem Rogersem i Falconem.

341 Fot. foto: Captain America #341

Debiut Battlestara w MCU to jedynie spekulacja oparta na scenografii. Na razie twórcy nie potwierdzili, że rzeczywiście zobaczymy nowego herosa na usługach rządu, ale biorąc pod uwagę zarys fabularny "Falcon and the Winter Soldier" jest to całkiem prawdopodobne. Z drugiej strony Hoskin's Family Flowers może być tylko Easter eggiem i finalnie wcale nie zobaczymy pomocnika U.S. Agenta.

Przeczytaj także

To nie jedyna nowa informacja dotycząca nadchodzącego serialu. Jak podaje MCU Exchange, do obsady dołączyła Adepero Oduye. Wystąpiła w takich produkcjach kinowych jak "Zniewolony. 12 Years a Slave", "Big Short" oraz serialu "Jak nas widzą". Na razie nie wiadomo, kogo zagra aktorka. Całkiem możliwe, że twórcy zmienią płeć Lemara Hoskinsa i Battlestar będzie kobietą. 

Przeczytaj także

"Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Za serial odpowiada Kari Skogland. W pozostałych rolach zobaczymy Anthony'ego Mackiego, Sebastiana Stana, Emily VanCamp, oraz Daniela Brühla. Na razie nie zdradzono daty premiery "Falcon and the Winter Soldier". Wiadomo jedynie, że serial zadebiutuje jesienią 2020 roku na platformie Disney+.

Przeczytaj także

Zobacz też: Sebastian Stan jako Bucky Barnes na pierwszych zdjęciach z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.