Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają 11. sezon „Z Archiwum X”

Sergiusz Kurczuk
30.11.2017 10:33
 Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają 11. sezon „Z Archiwum X” Fot. kadr z serialu: Z Archiwum X

Do premiery „Z Archwium X” zostało już niewiele czasu. Stacja Fox wypuścił teaser, w którym twórca serialu Chris Carter oraz gwiazdy Gillian Anderson i David Duchovny zapowiadają, co czeka nas w 11. sezonie. 

W 2018 roku Gillian Anderson i David Duchovny ponownie wcielą się w duet agentów FBI w 11. sezonie „Z Archiwum X”. Niecałe dwa lata wcześniej serial powrócił na antenę stacji FOX po długiej przerwie. Decyzja o wznowieniu produkcji okazała się strzałem w dziesiątkę, bo nowa wersja „Z Archiwum X” przyciągnęła przed ekrany prawie 16 milionów widzów. Mimo ogromnej popularności pojawiły się również słowa krytyki. 10 sezon miał jedynie 6 odcinków, jego formuła odbiegała od tego, do czego byli przyzwyczajeni fani poprzednich serii, do tego kończy się cliffhangerem, który trzyma widzów w niepewności od prawie dwóch lat. Na szczęście według słów twórców nowe przygody Muldera i Scully powrócą do korzeni. W sieci pojawił się teaser, w którym twórca serialu oraz gwiazdy zapowiadają premierę pierwszego odcinka.

Oprócz Duchovny'ego i Anderson do serialu powrócą inne znane postacie. Zobaczymy Mitcha Pileggiego w roli Waltera Skinnera oraz Williama B. Davisa jako Palacza. W nowym sezonie wystąpi również aktorka, która grała w oryginalnym serialu. Karin Konoval wcielała się wówczas w postać pani Peacock w odcinku „Home”, uznawanym za jeden z najlepszych i najstraszniejszych w historii produkcji. Pojawi się też zupełnie nowa postać - Erica Price, grana przez Barbarę Hershey.

Co przyniesie 11. sezon „Z Archiwum X”? Jak zakończy się tajemnicza scena z końca ostatniej serii? Dowiemy się już 3 stycznia 2018 roku, kiedy zadebiutuje pierwszy odcinek serialu. Tym razem fani dłużej nacieszą się produkcją, ponieważ dostaną aż 10. odcinków

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.