Gwiazda Marvela Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nowym serialu HBO

05.05.2021 14:48
Gwiazda Marvela Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nowym serialu HBO Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Elizabeth Olsen robi sobie przerwę od grania w produkcjach Marvela - gwiazda ma wystąpić w roli morderczyni w nadchodzącym serialu od HBO.

Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nadchodzącym serialu od HBO

Elizabeth Olsen zagra główną rolę w serialu "Love and Death" od HBO. Aktorka wcieli się w Candy Montgomery, morderczynię z Teksasku, która w 1980 roku została skazana za zabójstwo swojej sąsiadki/przyjaciółki Betty Gore przy pomocy siekiery.

Polecamy

"Love and Death" zostanie wyprodukowane przez Lionsgate Television, a producentami serialu zostali David E. Kelley (twórca "Małych kłamstewek"), Nicole Kidman (której przedstawiać chyba nie musimy) oraz Lesli Linka Glatter.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu (udostępnionym na łamach The Hollywood Reporter) Sary Aubrey, szefowej oryginalnego contentu w HBO Max:

To jest przejmująca opowieść o frustracji i pragnieniach dwóch kobiet w małym miasteczku, która kończy się w tragiczny sposób. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że David, Lesli i Nicole chcą opowiedzieć historię u nas, a Elizabeth w roli Candy sprawi, że postać będzie niezapomniana dla widzów.
Polecamy

Natomiast szef Lionsgate TV Kevin Beggs dodał:

Nie możemy sobie wyobrazić kogokolwiek lepszego do roli Candy, niż Elizabeth Olsen. Jej talent, charyzma i energia potrafią dosłownie zaczarować widzów.

Co ciekawe, nie jest to jedyna produkcja o Candy Montgomery, która obecnie powstaje - Universal tworzy miniserial o morderczyni z Elisabeth Moss w roli głównej. Niestety, nie znamy na razie daty premiery żadnej z produkcji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.