Gwiazda "Stranger Things" zasugerowała los jednego z bohaterów. Czy powróci w 4. sezonie?

08.07.2019 12:21
Foto: Netflix|undefined Fot. Netflix

Millie Bobby Brown odniosła się do wydarzeń z finału 3 sezonu "Stranger Things". Zasugerowała, że los jednego z bohaterów mógł potoczyć się inaczej, niż myślimy. Uwaga! Artykuł zawiera spoilery z 3. sezonu "Stranger Things"!

Premiera trzeciego sezonu "Stranger Things" już za nami. Finał serii, zgodnie z obietnicami, porządnie wstrząsnął widzami. Okazuje się jednak, że los jednego z bohaterów prezentuje się prawdopodobnie inaczej, niż sądzimy.

Uwaga! Poniżej znajdują się spoilery z 3. sezonu "Stranger Things". Czytasz na własną odpowiedzialność.

"Stranger Things" - czy jeden z bohaterów powróci?

Wcielająca się w Jedenastkę Millie Bobby Brown udzieliła ostatnio ciekawego wywiadu, związanego z 3. sezonem "Stranger Things". Słowa młodej aktorki rzuciły zupełnie nowe światło na wydarzenia z finału serii. Zgodnie z jej wypowiedzią, jeden z poległych bohaterów miał realną szansę przeżyć. Gwoli przypomnienia - w 3. sezonie z życiem pożegnali się Billy oraz Jim Hopper, przybrany ojciec Jedenastki. Ale, czy na pewno?

Przeczytaj także

W rozmowie z Entertainment Weekly Millie Bobby Brown odniosła się do niezwykle wzruszającej sceny, w której Jedenastka czyta list z przemową, przygotowaną przez swego adopcyjnego ojca.

Nagrali wcześniej wypowiedź Davida i puścili to na głos. Nie chciałam czytać tej przemowy. Nie chciałam o tym słyszeć. Nie chciałam tego ćwiczyć. Chciałam, by od razu nakierowali kamerę na mnie, by zarejestrowała moją pierwszą reakcję. A zareagowałam czystym smutkiem i rozpaczą, ukazując zdruzgotaną dziewczynkę, która straciła swojego ojca. A przynajmniej tak jej się wydaje. Były to więc, jak najbardziej autentyczne i surowe emocje, zwłaszcza, że z Davidem jesteśmy bardzo blisko. Jest jedną z najlepszych osób, jakie znam.

Istotną kwestią jest w tym przypadku zdanie "A przynajmniej tak jej się wydaje". Czyżby Jim Hopper wcale nie był tak martwy, jak sądziliśmy? Na to wygląda, zwłaszcza biorąc pod uwagę scenę, która pojawiła się po napisach finałowego odcinka. Mowa o tajemniczym Amerykaninie, przetrzymywanym przez Rosjan.

Zobacz też: 3. sezon "Stranger Things" wprowadza do serialu pierwszą postać LGBTQ

"Stranger Things" 3 - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 3. sezonu "Stranger Things" dostępne są na platformie Netflix. Seria liczy 8 epizodów. W swoich rolach powrócili między innymi Millie Bobby Brown (Jedenastka), Gaten Matarazzo (Dustin), Finn Wolfhard (Mike), Caleb McLaughlin (Lucas), Noah Schnapp (Will), David Harbour (Jim Hopper) oraz Winona Ryder (Joyce).  

Zobacz też: Amerykańscy fani "Stranger Things" woleli oglądać serial, niż świętować Dzień Niepodległości

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.