"Hawkeye" - grafiki z serialu przedstawiają żeńską wersję Avengera

13.11.2019 14:45
Avengers|undefined Fot. kadr z filmu Avengers

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne serialu Disney+ "Hawkeye" z Jeremym Rennerem w roli głównej. Pojawia się na nich Kate Bishop - łuczniczka znana z komiksów Marvela.

Chociaż na premierę pierwszych seriali Marvel Studios, które zadebiutują na platformie Disney+ jeszcze trochę poczekamy, ich twórcy podgrzewają atmosferę nowymi informacjami i wizualizacjami tego, co nas czeka. Wszyscy fani Hawkeye'a powinni być zachwyceni, bo w sieci pojawiły się concept arty pochodzące z produkcji o utalentowanym łuczniku. Oprócz Clinta Bartona widzimy na nich Kate Bishop - młoda bohaterkę, która przez jakiś czas zastępowała Hawkeye'a, posługując się jego pseudonimem i łukiem.

"Hawkeye" - Kate Bishop na grafikach koncepcyjnych

Przedstawiciele Marvela postanowili zaprezentować, nad czym obecnie pracują podczas pokazu Marvel Studios: Expanding the Universe. Zapowiedziano głównie nadchodzące seriale, które będą częścią bazy Disney+. Wśród nich pojawił się "Hawkeye".

Przeczytaj także

Nowe grafiki potwierdziły, że serial o członku założycielu Avengers skupi się nie tylko na samym Bartonie, w którego ponownie wcieli się Jeremy Renner, ale również jego następczyni - młodej łuczniczce znanej jako Kate Bishop.

Hawkeye Fot. foto: Marvel Studios: Expanding the Universe
Przeczytaj także

Komiksowa bohaterka była członkinią grupy Young Avengers. Fani od dawna podejrzewają, że w przyszłości właśnie ta drużyna zajmie miejsce oryginalnych Avengerów. Co ciekawe Kate to nie jedyna komiksowa postać, która pojawi się w serialu. Zobaczymy również jednookiego psa imieniem Lucky, znanego jako Pizza Dog.

Przeczytaj także
Hawkeye Fot. foto: Marvel Studios: Expanding the Universe

Serial będzie więc czerpał całymi garściami z komiksu Marvela o Hakweye'u stworzonym przez Matta Fractiona i Davida Aję w 2012 roku. Ciekawe, czy w produkcji Disney+ zobaczymy odcinek z perspektywy Lucky'ego, jak miało to miejsce w docenionym przez czytelników i krytyków papierowym oryginale. 

Hawkeye Fot. foto: Marvel Studios: Expanding the Universe
Przeczytaj także

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Na razie serial jest w fazie preprodukcji. Nie podano opisu fabularnego "Hawkeye'a", ale możemy spodziewać się, że tytuł opowie o losach Burtona, który będzie układał sobie życie po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". Prawdopodobnie pomoże mu w tym młoda Kate Bishop oraz wierny pies kochający pizzę. Nie wybrano też jeszcze aktorki, która będzie nową towarzyszką superbohatera z łukiem. Premiera zaplanowana została na jesień 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy Marvel Studios pracuje nad dwoma kolejnymi filmami Fazy Piątej?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.