"Helstorm" - najnowszy serial Marvela wkrótce w Polsce. Zobacz zwiastun

22.10.2020 13:11
kadr z serialu Helstrom|undefined Fot. materiały pormocyjne Hulu/Fox

"Helstrom" to najnowsza produkcja telewizyjna bazująca na komiksach Marvela. Serial niebawem trafi do Polski. Kiedy i gdzie będzie można go oglądać?

Lubicie superbohaterów, ale zamiast kolorowych trykotów wolicie mrok i ogień piekielny? No to "Helstrom" będzie dla Was jak znalazł! Jest to najnowsza produkcja na podstawie komiksów Marvela, za którą odpowiada Hulu i niebawem trafi do Polski. W sieci można już oglądać polski zwiastun przygód piekielnego rodzeństwa Helstrom.

"Helstorm" - serial Marvela po polsku

Chociaż największą popularnością cieszą się zazwyczaj filary Marvela, taie jak Spider-Man, Avengers czy X-Men, twócy filmowi i serialowi często sięgają po mniej znanych herosów, tworząc przy okazji tytuły o wiele bardziej zaskakujące, jak było na przykład w przypadku produkcji zatytułowanej "Legion". Czy podobnie stanie się w przypadku Daimona Hellstroma, który w komiksach pełni raczej epizodyczną rolę?

Przeczytaj także

Premiera serialu "Helstrom" odbyła się w Stanach Zjednoczonych 16 października 2020 roku. Polscy fani Syna Szatana nie muszą rozpaczać, ponieważ dystrybucją tytułu w naszym kraju zajęła się stacja FOX. To właśnie na jej antenie zobaczymy niebawem przygody Daimona i jego siostry Any. Oto jak prezentuje się polska zapowiedź serialu.

Jak widać, w "Helstromie" nie uświadczymy kolorowych peleryn i super sinych, pewnych siebie herosów. Zetkniemy się raczej z bardziej moralnie niejednoznacznymi postaciami. Ale czego oczekiwać po rodzinie, która ma piekielne pochodzenie. Nowy serial Marvela oferuje więc sporo mroku, rodzinnych tajemnic i paranormalnych zagadek.

Przeczytaj także

Helstorm - kiedy polska premiera serialu?

Za serial odpowiada Paul Zbyszewski. W głównych bohaterów wcielili się Tom Austen i Sydney Lemmon. W pozostałych rolach wystąpili Ariana Guerra, Elizabeth Marvel, Alain Uy i Robert Wisdom. Dwa pierwsze odcinki serialu "Helstrom" będą dostępne na kanale FOX już 9 listopada 2020 roku o godzinie 22:00.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "Ms. Marvel" - wybrano aktorkę, która zagra Kamalę Khan

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.