Henry Cavill podziękował fanom "Wiedźmina" i potwierdził rozpoczęcie prac nad 2. sezonem

13.01.2020 16:37
Foto: kadr z serialu Fot. kadr z serialu "Wiedźmin"/ Netflix

Odtwórca roli Geralta z Rivii opublikował wideo, w którym podziękował fanom za tak olbrzymie zainteresowanie "Wiedźminem". Potwierdził również rozpoczęcie prac nad nowym sezonem.

Szum wokół "Wiedźmina" nie cichnie. Od premiery pierwszego sezonu minęło już kilka tygodni, jednak serial wciąż nie schodzi z języków. Ten stan rzeczy szybko nie ulegnie zmianie, gdyż prace nad kolejnymi odcinkami właśnie ruszyły, a odtwórca głównej roli obiecał fanom systematyczne relacje z planu.

"Wiedźmin" - Henry Cavill dziękuje fanom i potwierdza rozpoczęcie prac nad 2. sezonem

Henry Cavill, po krótkiej przerwie, powrócił na łono mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu aktora pojawiło się wideo, w którym ten przechadza się po Londynie. Brytyjczyk zwrócił się w filmiku do fanów "Wiedźmina", dziękując za tak ciepłe przyjęcie i zainteresowanie pierwszym sezonem serialu. Serialowy Biały Wilk potwierdził również, że prace na drugim sezonem "Wiedźmina" już ruszyły.

Przeczytaj także

Henry obiecał również fanom, że będzie regularnie umieszczał ujęcia z planu "Wiedźmina". Dzięki temu będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach związanych z produkcją. Miejmy nadzieję, że słowa dotrzyma.

Zobacz też: W 2. sezonie "Wiedźmina" pojawi się wątek LGBTQ+? Showrunnerka skomentowała tę kwestię  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.