Jak przebrać się na Halloween w Jedenastkę albo Bojacka? Netflix radzi

Kamil Kacperski
16.10.2018 18:39
Netflix screen|undefined Fot. screen strony Netflix.com

Netflix podzielił się swoimi pomysłami na przebrania halloweenowe. Nikogo nie powinno dziwić, że zaproponowali stroje takich bohaterów jak Bojack Horseman czy Kovacs z „Altered Carbon”.

W jaki sposób można wcielić się w te kochane przez miliony ludzi postaci? Korzystając z krótkiego poradnika, w którym Netflix zaznacza najważniejsze elementy stroju tychże bohaterów. Zobaczcie z resztą sami:

Jak przebrać się za Jedenastkę ze Stranger Things?

Jak zmienić się na jeden wieczór w Jedenastkę ze „Stranger Things”? Tu akurat większego problemu raczej nie będziemy mieć - Netflix poleca pamiętać o jeansowej kurtce, bladoróżowej sukience, getrach, butach sportowych oraz ogolonej głowie. Oczywiście jeżeli nie chcecie golić głowy, to możecie zawsze skorzystać z peruki, którą bez problemu znajdziecie w internetowych sklepach czy butikach sprzedających przebrania na Halloween.

Jeśli chodzi o księżniczkę Bean to definitywnie najważniejszym elementem przebrania jest butelka wina, najlepiej taka, w której zawsze będzie trunek. Reszta jest dość prosta, czy nawet elementarna - czarne buty i pasek, brązowe spodnie, biała koszula i niebieski tank top. Dla ulepszenia efektu możecie dołożyć jeszcze białą perukę. Tylko wtedy możecie się zbliżać niebezpiecznie do wyglądu Ciri, przez co spędzicie cały wieczór tłumacząc ludziom, że przebraliście się za bohaterkę „Rozczarowanych”, a nie nieletnią wiedźminkę.

Przebrania na Halloween 2018

Kovacs jest jednocześnie najprostszym i najtrudniejszym do zrobienia przebraniem - zakładacie na siebie absolutnie nic i smarujecie się wazeliną. Schodki zaczynają się dopiero przy próbie osiągnięcia budowy ciała Joela Kinnemana, który wciela się w głównego bohatera „Altered Carbon”. Mężczyzna jest dość postawny, a na wyrzeźbienie takiej sylwetki może Wam zabraknąć czasu, bo Halloween już tuż tuż. Dlatego to przebranie polecamy raczej na imprezę w przyszłym roku.

Pozostaje nam jeszcze tylko Bojack Horseman. Co zrobić aby przebrać się za przebrzmiałą gwiazdę telewizyjną znaną z występów w sit-comie „Rozbrykani”? Wystarczy Wam maska konia, marynarka, niebieski sweter, jeansy i czerwone tenisówki. A no i nie zapomnijcie o bólu istnienia, depresji i ogromnej ilości alkoholu oraz środków przeciwbólowych. Dobra zabawa gwarantowana!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.