Jaskier pojawi się na warszawskim Comic Conie? Jest oficjalne wydarzenie

22.01.2020 15:34
Jaskier|undefined Fot. kadr z wideo

Fanpage warszawskiego Comic Conu opublikował wydarzenie "Jaskier na Warsaw Comic Con 2020". Będziemy mieli szansę usłyszeć hit barda na żywo w Polsce?

Po premierze pierwszego sezonu "Wiedźmina" na Netflixie, widzowie oszaleli na punkcie Jaskra oraz jego piosenki "Toss a Coin to Your Witcher". Utwór momentalnie wpada w ucho i zostaje w głowie jeszcze długo po wyłączeniu serialu. W sieci szybko pojawiły się różne wersje kompozycji barda. Mogliśmy usłyszeć już hit w polskiej wersji, a nawet cover po śląsku. 

Jaskier na Warsaw Comic Con 2020?

Fani zaczęli również tworzyć fikcyjne wydarzenia ze swoim ulubionym bohaterem serialu. Jaskier został zaproszony już na festiwal Open'er, gdzie w tym roku usłyszymy między innymi Taylor Swift oraz do Kostrzyna nad Odrą, na jeden z największych festiwali w Polsce i Europie - Pol'and'Rock. Inicjatywa fanów chociaż stworzona dla żartu uzbierała na Facebooku niemal 90 tysięcy zainteresowanych koncertem Jaskra użytkowników.

Przeczytaj także

W sieci pojawiło się także wydarzenie zatytułowane "Jaskier na Warsaw Comic Con 2020". Event różni się jednak od poprzednich. W polu "organizator" widzimy oficjalny fanpage warszawskeigo Comic Conu. Może to oznaczać, że organizatorzy jednego z największych popkulturowych eventów w Polsce faktycznie zaprosili Joeya Bateya do stolicy, gdzie aktor zagra na żywo "Toss a Coin to Your Witcher". Nie wykluczamy także, że jest to całkiem udana próba promocji imprezy, a upragniony występ wcale się nie odbędzie.

Jaskier na Warsaw Comic Con Fot. Facebook

O to, która z teorii jest prawdziwa zapytaliśmy organizatorów wydarzenia. Czekamy na odpowiedź.

Zobacz też: Pierwszy sezon "Wiedźmina" najlepiej oglądanym serialem Netfliksa 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.